Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html

Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, więc proszę o wyrozumiałość, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html

kolejnym problem są następujące błędy:

2 Znalazłem Błąd:

17916 - ‹Ęiq6Wux¶CNý9,`*dg}>;-˜ďŐ=$mTŞ`e¤ŞTl´<]6K>o3$,v

35-00 - Unknown Error Elaboration

17972 - ŰA7RhoşťA1{r3šc<S®pX\f]ąnůMe/bJRN!ŰNŕBb5íBG,Q rȢĽ@PÚăžđ?CtĚ

35-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent

z tego co czytałem chodzi o przepustnicę?

wydzielilem i scaliłem bo zrobiles bałagan w temacie kolezanki/Przemo

Opublikowano

Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html

Wybacz nic z tych logów nie da się odczytać, źle ustawiło tabelki albo coś, zrób każdy log z osobna wtedy wszystko lepiej widać, większa częstotliwość pobierania danych.

Opublikowano

Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html

Wybacz nic z tych logów nie da się odczytać, źle ustawiło tabelki albo coś, zrób każdy log z osobna wtedy wszystko lepiej widać, większa częstotliwość pobierania danych.

1. bo to jest bena :)

Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html

2. logi wykonane na "odwal się" podczas jazdy po bułki do sklepu

3. załóż osobny temat z swoim przypadkiem bo robisz śmietnik w temacie

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.