Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prosze o analize logów. Dziś przejechał 300tys km :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i prosze o krótką analize logów. Silniczek AHU o przebiegu 300 000 km.

Okiem laika wypatrzyłem problem z przepływomierzem 011 (dynamicznym) i z zaworem EGR przy 003 (statycznym).

Proszę o sprawdzenie czy to prawda :). Sorry za ewentualne błedy ale to pierwszy raz. Dzięki.

Dynamiczne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e9711642ec7dbdd.html

Statyczne 001, 003, 004: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/117faa2ca7431961.html

Statyczne 008, 013, 018: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/117faa2ca7431961.html

Opublikowano

Witam to tak albo auto niedogrzane albo termostat kaput i do wymiany, przepływka mierzy dobrze jedynie coś turbo cienko pompuję. Jeśli masz kata to wywal i poszukaj może gdzieś jakaś mała nieszczelność w dolocie pzdr

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Na zegarze było 90* wiec pewnie termostat. Pomyślałem, że dosć istotną rzecza może byc tu jeszcze to, że silnik dość głośno buczy basowo i jakby przenosi na karoserię. Czy takie właśnie buczenie i wibracje mogą byc spowodowane zatkanym katalizatorem ?.

Opublikowano

Zacznij od wymiany termostatu i filtra powietrza.

Katalizator też sprawdź.

Zabierz się też za turbinę, bo może być dziura w dolocie.

Zrób jeszcze raz logi i wtedy będzie można pomyśleć co dalej.

Trochę dawka jest za mała.

Opublikowano

Może i trochę katalizator ale bardziej stawiam na plecionkę przed nim więc w trakcie wyrzucania jego można wstawić nową

.

Opublikowano

dziura w dolocie badz N75 .. [stawiam na to drugie]

Opublikowano
  • Autor

N75 był sprawdzany u mechanika bo nie pracował ale przyczyną były przerdzewiałe kable elektryczne przy kostce, teraz juz powinien być ok. Plecionka wymieniona jakieś pół roku temu. Wydaje mi sie jednak że prawdopodobna jest ta dziura w dolocie lub katalizator lub obydwie te rzeczy. Postaram sie to szybko sprawdzić.

Opublikowano

N75 był sprawdzany u mechanika bo nie pracował ale przyczyną były przerdzewiałe kable elektryczne przy kostce, teraz juz powinien być ok. Plecionka wymieniona jakieś pół roku temu. Wydaje mi sie jednak że prawdopodobna jest ta dziura w dolocie lub katalizator lub obydwie te rzeczy. Postaram sie to szybko sprawdzić.

słuszna koncepcja ......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.