Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaka jest różnica w łącznikach stablizatora?


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie bo już nie wyrabiam na zakup łączników stabilizatora. Ostatnio założyłem LMF i po 5 tyś km padły. Na Allegro są dwa rodzaje

1823529479.jpg

1826721695.jpg

Ja mam ten bez śruby na stałe. Dodam też że mam gwintowane zawieszenie i tam wszystko jest inaczej niż w serii jeśli idzie o kąty. Ten ze śrubą ma takie jak by gałki i może zimę by mi taki łącznik przelatał. Proszę o poradę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie bo już nie wyrabiam na zakup łączników stabilizatora. Ostatnio założyłem LMF i po 5 tyś km padły. Na Allegro są dwa rodzaje

1823529479.jpg

1826721695.jpg

Ja mam ten bez śruby na stałe. Dodam też że mam gwintowane zawieszenie i tam wszystko jest inaczej niż w serii jeśli idzie o kąty. Ten ze śrubą ma takie jak by gałki i może zimę by mi taki łącznik przelatał. Proszę o poradę. :hi:

to masz stary typ i nowy. Bez śrub to nowy typ i polecam załozyć Lemfordera tym bardziej, że masz gwint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po czym poznać podrobione, jak będą dobrze podrobione to nie zobaczysz, chyba że będziesz miał w ręku oryginał i porównasz. Kupuje się u sprawdzonego, lokalnego sprzedawcy (koniecznie sprawdzonego) Już nie raz kupiłem podróbkę, ludzie już wszystko podrabiają, nawet to co jest po 30zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odziwo mam jeszcze elementy zawieszanie z 99r firmy TRW, jak czytałem Ci co wymieniali z głową elementy zawieszenia na TRW to nie narzekali, ale jak ktoś ma całe zawieszenie rozjechane a wymieni tylko 2x banany i łączniki żeby taniej było to później piszę że TRW to shit! że się sypie itd.

Jak LMF Ci się rozleciały tak szybko to coś jest nie tak, błąd w montażu musiałby być na prawdę olbrzymi, bo czasem i ja coś wyrzeźbię nie zgodnie ze sztuka ale działa i jest spokój. Wymienisz, pojeździsz to się przekonasz. Chyba że masz to zawieszenie tak poustawiane że będzie rozrywać łączniki, a te LMF co się rozleciały masz już zdemontowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...