Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Auto się dusi - katalizator ? 1.6 AHL


morsdicti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z samochodem mianowicie auto nie ciągnie od niskich obrotów (trzeba go przegonić na obrotach na niskich biegach żeby się "odetkał") - dzieje się tak jak auto postoi po nocy rano ... auto ma przejechane 240 ponad tkm domyślam się, że to katalizator. Rano puszcza jakby kułka z wydechu ... jak dodam gazu to strzela ... wszystko związane z układem paliwowym wykluczyłem (na LPG i benzynie to samo) no i cofa spaliny ... śmierdzi w środku wachą i spalinami rano ...

I teraz mam pytanie, chciałbym się pozbyć tego katalizatora (właściwie to zrobie nim dziurkę wiartarką zobaczę czy coś przetka) i wstawić zamiennik (rure 2.5" albo w obudowie katalizatora tego co mam , albo kupić już z obudową imitację ...

Powiedźcie mi czy ktoś tu z was w AHLu ma wstawioną rure zamiast katalizatora i czy auto nie chodzi wtedy jak stary polonez ? Nie chce się bawić w strumienice bo to nie jest silnik odrzutowy :)

No i najważniejsze pytanie, nie mogę nic znaleźć na allegro - czy ktoś może mi wskazać jakąś aukcję zamiennika (wydmuszki) który będzie pasował ? Byłbym wdzięczny, ewentualnie może ktoś zna jakiegoś magika w Gdańsku który takie rzeczy robi pod wymiar do auta ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece za granicę na tydzień czasu w czwartek ... wracam w sobotę więc jak wrócę i tego jeszcze nie sprzedasz do tego czasu to zadzwonie do "gruchota" zapytam czy pasuje i się dogadamy. Dzięki

najważniejszy parametr to średnica twojego wydechu 55mm czy 60mm czy 50mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...