Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zawór tankowania gazu przy wlewie paliwa a angielska przejściówka (adapter)


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie jak w temacie. Myślałem o zamontowaniu zaworu koło wlewu paliwa, za klapką, ale martwi mnie czy nie będzie to przeszkadzać przy tankowaniu auta w Anglii, gdzie będzie użytkowane. Będę miał adapter adapter.jpg

Czyli sam pistolet o tankowania jest nieco większy, grubszy. Czy nie będzie wadził podczas tankowania?

Czy ktoś miał już taki problem?

Pozdrawiam i dziękuje.

Ks1adz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, pistole ten w Anglii jest grubszy od tego w PL czy jak, bo trochę nie rozumiem pytania... Chociaż odpowiem Ci że nie będzie wadził, przecież przy adapterze jest jeszcze dystans. U mnie z adapterem tomasetto pistolet jest dość daleko od wlewu i oczywiście nic nie przeszkadza. O to chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten adapter jest srednicy okolo 30 mm jesli sie nie myle i dlugosci okolo 60 mm.

Moze ciezko bedzie sobie wyobrazic, pistolet czyli koncowka, nakladamy na ten adapter, jest on wiec jeszcze szerszy. Przekreca sie go po nalozeniu tak by blokowal sie o te dwa male "dzyndzle".

Dlatego nie wiem czy nie bedzie sam pistolet wadzil i czy wogole wejdzie jesli bedzie zawor zamontowany we wlewie, z boku.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wejdzie bez problemu, bo oglądałem ten pistolet i blokuje się na tych dwóch 'dzyndzlach' i dochodzi chyba do końca tej szerszej części adaptera, a ta węższa będzie wystawać jeszcze poza wlew, więc mi się wydaje, że da radę a jak nie to możesz sobie ten adapter przecież przedłużyć, żaden problem przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiej. Dzięki za odpowiedź.

Jutro instalacja gazu we Wrocku, więc chciałem wiedzieć gdzie montować, a że to mi się podoba i praktyczne, to chciałem się upewnić.[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 18:52_________________________________________________Witam!

I jest problemik przy instalacji, moze ktos sie juz z tym spotkal. Mianowicie w kole zapasowym, miejscu na kolo, jest wybrzuszenie, na srodku. Od spodu, jest jakis zbiornik, puszka. Monter zgaduje, moze cos od paliwa, zbiornik oparow czy cholera wie co jeszcze.

Czy ktos cos wie,

Przez to musze montowac zwykly zbiornik walcowy i stracic cala przestrzen bagazowa :-([br]Dopisany: 05 Październik 2011, 12:06_________________________________________________Na szybko dowiedzialem sie ze to tylko quattro ma, ale od czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...