Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Spadek mocy - przepływka???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymien filtr i przemyj ja, zrob ponowne logi moze pociagnie jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

Benzyna ekstarkcyjna czy cos innego?? Filtr wymieniony na nowy 9tys temu ale jutro sprawdze co znim. Jak inne rzeczy turbo (nie przeladowuje za mocno?), egr???

Opublikowano

Malo logow zeby jakis zawor spustowy sprawdzic.

Przeplywka obcina dawki to raz, dwa turbina raczej zdrowa.

Przemyj przeplywke i zrob wszystkie wymagane logi to sie wiecej okresli.[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 21:18 _________________________________________________Do mycia uzyj czegos do mycia elektroniki co nie jest tluste.

Opublikowano
  • Autor

Jutro przemyje ta przeplywke tylko nie wiem zabardzo czym. Benzyna ekstarkcyjna sie nadaje czy poszukac czegos w sklepie elektronicznym do czyszczenia elektroniki, nie chce jej skopac do konca. Filtr przedmucham lub wymienie jak bedzie zarypany. Co do logow jakie grupy jeszcze zrobic zeby mozna bylo powiedziec wiecej??

Opublikowano

Kup w spryeu srodek, ktory nie jest tlusty.

Ja uzywalem do czyszczenia plytek elektronicznych bodajże.

Co do logow to opcja "szukaj" Twoim przyjacielem :tongue4:

Opublikowano

Benzyna ekstarkcyjna czy cos innego?? Filtr wymieniony na nowy 9tys temu ale jutro sprawdze co znim. Jak inne rzeczy turbo (nie przeladowuje za mocno?), egr???

9 tys temu ... zmien jak najszybciej ...

turbo pompuje zdrowo ...

lmm obcina paliwko [jak filtr nie pomoze to przemyc/wymienic na nowy]

gdzie reszta logów ... ?

Opublikowano
  • Autor

I po zabiegu :) Filtr czysty ale przedmuchalem przy okazji, oraz wyczyscilem przeplywke. Poszedlem na calosc najpierw plynem do hamulcow a potem benzyna ekstrakcyjna i wysuszylem sprezonym powietrzem. Efekt murowany. Wrzucam logi, niech ktos jeszcze rzuci okiem czy tak juz mogloby zostac. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d77e4a49ef7d90a.html

Tak przy okazji co sadzicie o tych przeplywkach z allegro za okolo 130zl, daja 2 lata gwarancji czyli chyba nie jakis bubel????

Opublikowano

przeplywki z allegro to omijal z daleka.

Kumpel kupil do 1,8T i totalna kupa.

troszke jakby kierownice przytarte, ale przeplywka jeszcze daje rade chociaz rewelacyjna tez nei jest.

Ale juz nie obcina dawek wiec mozna smigac.

Opublikowano
  • Autor

Masz na mysli kierownice w turbulum. Spanky wyzej pisal ze turbina zdrowo pompuje . W kazdym razie bez zagladania w cyferki roznice odczulem po pierwszym starcie :thumbup:

Dzieki za zainteresowanie. Chyle czolo ;):a4fan:

Opublikowano

Zdrowo pompuje to fakt ale troche jest przeladowanie i N75 ma co robic.

Ale nie martw sie bedzie sie jakos toczyl :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ten N75 to jest to co potocznie na forum nazywacie sztanga???? Jak tak to jak to wyglada i w ktorym miejscu tego szukac???

Opublikowano

uuuuuuuuuu nie, nie.

Poczytaj jeszcze troche i znajdziesz co to takiego.

Gdzies w FAQ powinno chyba byc.

To jest od sterowania ta sztanga, reszte znajdziesz. :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.