Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problemy z modułem komfortu


Dexter125p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Drodzy klubowicze proszę o pomoc bo spotkał mnie nie mały problem otóż kupiłem audi a4 B6 1.9 TDI 131KM 2001r. nie zamykały się drzwi ani z pilota ani z zamka. zajrzałem pod dywan i ktoś wymienił moduł komfortu na taki z końcówką BC czyli (II generacja) a z tego co patrzyłem na forum powinienem mieć ten pierwszej generacji. Pytanie jest teraz jaki mógł być aby kupić dobry zamiennik. Ponieważ nie mogę zamknąć samochodu na fisie nie wyświetla mi ze są otwarte tylne drzwi ani lewe ani prawe. przód pokazuje ale tez nie zamyka prócz tych od kierowcy (bo wiadomo zamyka mechanicznie wkładką)

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..opisz co masz w auci czy 4 szyby w prądzie , czy tylko 2 , czy masz pakiet dodatkowego oświetlenia pod nogami itd.

można też luknąć po vinie jaki miałeś moduł komfortu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne czytales ten temat :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129290.0 wszystko da sie zrobic tylko kluczyka nie zakodujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie autko jest Anglikiem jeszcze ( ale to w tej chwili nie ma znaczenia) szyby z tyłu były w korbkach bez pakietu oświetlenia VIN WAUZZZ8EZ1A042617

poszukaj 8E0 959 433 AD lub 8E0 959 433 AJ ten drugi jest w full opcji z alarmem i podświetlaniem :naughty: a właśnie masz fabryke alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc super teraz wypatrzyć na allegro i jeden problem z głowy. Przy okazji podłącze sobie podświetlanie i szyby tył bo kupiłem przekładkę od B7 w full opcji. Jak coś to mam do odsprzedania moduł komfortu z końcówką BC i ten drugi moduł od B7( ten co jest przy bezpiecznikach bo mi on zbędny) [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:05_________________________________________________ :) zakupiłem moduł komfortu z końcówką AJ wszystko działa tak jak powinno zamyka otwiera pakiecik podświetlenia jest tak więc miodzio masełeczko dziękuje wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wykladziną od strony kierowcy przy krawedzi progu :)

Tu go bedzie widac na jednej z fotek :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mi to padlo nie mam alarmu oswietlenia kabinowego do tego sie tam cos zjaralo to tak na poczatek jeszcze brak klaksonu he bedzie z tym zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...