Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Quattro - Zbiornik pod kołem zapasowym?


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dałem autko do "zagazowania", z zamiarem wrzucenia butli w miejsce koła zapasowego.

Zdziwiłem się bardzo, kiedy gazownik zadzwonił i oznajmił, że jest problem, gdyż w miejscu koła jest spore wypuklenie, a od spodu, pod podwoziem jest jakiś zbiornik, pojemnik i niestety nie da rady wrzucić tej butli tam. Lipa wielka, bo przy kombii (jakie ono nie było) to tracę teraz całe miejsce bagażowe by wrzucić zwykły zbiornik walcowy za kanapę.

I pytanie do Drogich forumowiczów, co to za zbiorniczek? Wstępnie dowiedziałem się, że to tylko występuje w quatrro, ale na 100% nie jestem pewny. I na dodatek nikt nie jest w stanie stwierdzić co to takiego.

Czy to do zbiornika paliwa, czy do napędu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia poki co nie zrobie. Dopiero jutro bede w Polsce odbierac autko.

Ogolnie przestrzen jest taka sama, ale po srodku kola jest to wybrzuszenie, kolo jest wsadzone ponoc odwrotnie niz jak normalnie powinno isc (cokolwiek to znaczy), i dokladnie w tym miejscu od drugiej strony, po podwoziem jest ten zbiornik, z plastikowymi, chyba rurkami, przewodami, cos jak wysokocisnieniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 2002 rok.[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 11:52_________________________________________________Dobra, poprawiam się, to chyba jest tylko w US wersji, a przynajmniej w mojej.

Sprawdziłem dzisiaj trzy quattro, w tym B7 i nic.

Czy może to być webasto? Pytałem kilku mechaników, żaden nie wie, tym bardziej na odległość ciężko im powiedzieć.

Jutro będę We Wrocku, sam przyjglądnę się temu dziadostwu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...