Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] problem z mkv Pany pomozecie ?? :)


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy pobralem krotki filmik 1080 p .x264 format mkv no i uzywam KMplayera , karte graficzna mam nvidie gtx 460 monitor hd wiec sprzetowo raczej wszystko ok no ale jak puszczam filmik to powstaja takie rozmycia , nie sa one caly czas , pojawiaja sie co 1-2 s z reguly jak na filmie jest jakis ruch. Wiecie co jest nie tak ?? jesli chodzi o kodeki to mam matroske i to co bylo w kmplayerze.

link do screena beztytułu.TIF , zapisalem w tifie bo w gifie sie nie dalo , nic nie bylo widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screenie nic nie widać - czarna plama, bynajmniej u mnie... Tylko jeden plik mkv sprawdzałeś? Spróbuj z innym, a jeśli tu nie leży problem, to polecam kodek CoreAVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem kilku plikow , zawsze jest tak samo w 1080 w tym 720 jest git , poczytalem na necie rowniez i tez slyszalem o tym CoreAVC , sciagnalem i dalej to samo , tyle ze w tym coreAVC nie bylo odtwarzacza tylko same kodeki, moze trzeba do tego jakis odtwarzacz specjalny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez znaczenia, ale może spróbuj Bestplayer'a.

Wracając do pierwszego posta - piszesz o jakichś rozmyciach, ale Twój screen dosłownie "niczego nie obrazuje" :gwizdanie: Ciekawą informacją jest, że dzieje się to co kilka sekund... Proponuję włączenie filmu i z jednoczesnym podglądem obciążenia procesora w menedżerze zadań (CTRL+SHIFT+ESC). Może jakiś proces (nie związany z dekodowaniem mkv) "zjada" Ci zasoby procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem czemu nic nie widac u mnie bylo widac teraz faktycznie

U mnie bez znaczenia, ale może spróbuj Bestplayer'a.

Wracając do pierwszego posta - piszesz o jakichś rozmyciach, ale Twój screen dosłownie "niczego nie obrazuje" :gwizdanie: Ciekawą informacją jest, że dzieje się to co kilka sekund... Proponuję włączenie filmu i z jednoczesnym podglądem obciążenia procesora w menedżerze zadań (CTRL+SHIFT+ESC). Może jakiś proces (nie związany z dekodowaniem mkv) "zjada" Ci zasoby procesora.

kurde faktycznie nic nie widac , jak robilem screena to bylo wszystko ok :wallbash: , sprobuje pozniej wrzucic jeszcze raz

ramu mam 4 gb a winde xp moze tu problem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jestem poza chata i nie mam dostepu do tego kompa , ale w niedziele sprobuje z tymi kodekami i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...