Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Oryginalny alarm - czy da sie go jakos zmodyfikowac?


kerob

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnosnie oryginalnego alarmu avant 99' AFN

Czy jest mozliwosc i czy w ogole sie oplaca w niego ingerowac?

A mianowicie chodzi o rozwiazanie uzbrajania i rozbrajania kluczykiem, ktore wydaje sie bezsensowne przy otwieraniu lamakiem..

czy mozna jakos to przerobic zeby uzbrajanie alarmu odbywalo sie przy pomocy tylko i wylacznie dorobionego pilota, bez mozliwosci rozbrajania z kluczyka?

Jezeli jest taka mozliwosc to co jest potrzebne zeby cos takiego osiagnac?

I czym rozni sie taki ori alarm od dodatkowego z podobnymi opcjami montowanego innej firmy?

moge sie domyslac ze w ori jest wszytsko montowane w standardowych miejscach znanych wszytskim zainteresowanym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche poczytalem na temat alarmow i juz mi sie troche rozjasnilo w glowie :)

ale jeszcze nurtuje mnie jedno.. czy jezeli zlodziej znajdzie centralke i ja odetnie to unieszkodliwia caly alarm? czy to jeszcze zalezy od jego modelu, bo jezeli syrena ma swoje zasilanie to rozumiem ze jeszcze do niej sie trzeba dostac i ja unieszkodliwic, a co z reszta?jakies immo ktore bylo w alarmie itp.. jak to wyglada w praktyce?

ps. zdaje sobie sprawe ze to temat tabu na forum z wiadomych powodow, ale nie sadze zeby to bylo jakies obnazanie zabezpieczen naszych aut dla zlodzieja, bo raczej takie banalne tematy maja w jednym palcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...