Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Raiffeisen leasing i papiery od OC/AC PILNE


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pilne pytanie. Mam na oku Passata b5 fl, właściciel kupił go w leasingu, a teraz przepisał już na siebie. Chciałem żeby przygotował stare polisy bo tam wpisują przebieg, on twierdzi że dostawał tylko te małe co się wozi ze sobą i jakieś refaktruy, a reszta papierów jest w firmie leasingowej (raiffeisen), a firma leasingowa twierdzi, że wszystko jest u niego. I tu jest moje pytanie do tych, którzy mieli samochód w raiffeisen albo jakiejś innej firmie leasingowej. Kto powinien mieć jakie papiery od ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ubezpieczenie zawierasz sam u agenta więc wszystkie papiery masz u siebie, tym bardziej że raiffeisen twierdzi że nic niema więc gość coś kręci.

Mamy leasing w raiffeisen i w efl i ubezpieczenia robimy sami, wszystkie papiery są u nas tylko faxem im puszczamy kopie polisy i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kilka aut w raiffeisen leasing i jedno z nich mam ubezpieczane przez nich i dostaje tylko faktury + potwierdzenie zawarcia ubeezpiecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli masz ubezpiecznie od nich czy wliczane w leasing to wtedy tak jest, a wyżej kolega napisał że w leasingu mu powiedzieli że nic takiego nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w rajfie mają burdel, raz potrzebowałem info o moich zniżkach to przez 2 tygodnie twierdzili ze ja nie mam przez nich ubezpieczenia wykupionego, trzeba ich meczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie. Mam na oku Passata b5 fl, właściciel kupił go w leasingu, a teraz przepisał już na siebie. Chciałem żeby przygotował stare polisy bo tam wpisują przebieg, on twierdzi że dostawał tylko te małe co się wozi ze sobą i jakieś refaktruy, a reszta papierów jest w firmie leasingowej (raiffeisen), a firma leasingowa twierdzi, że wszystko jest u niego. I tu jest moje pytanie do tych, którzy mieli samochód w raiffeisen albo jakiejś innej firmie leasingowej. Kto powinien mieć jakie papiery od ubezpieczenia.

bez problemu wydrukujesz w oddziale danej ubezpieczalni duplikat polisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...