Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Błędy 14846 i 16555 po wymianie odmy w końcu rozwiązany!!!


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w koncu uporałem sie z tymi bledami o których nie dawno pisalem, bledem przepływki i bledem za ubogiej mieszanki.

Na poczatku podmiana i czyszczenie starej przepływki dały tyle ze auto lekko ozylo, nie szarpalo juz na przyspieszce, ale bledy sporadyczne wciaz byly.

A ze przy okazji dojezdzajac do swiatel 1 /5 wysprzeglen obroty spadaly mi do 500 po czym wracaly na 900 pomyslalem ze wybebesze przepustnice do czyszczenia od razu sprawdze caly dolot i odme i oto co wyjalem co niby jak bylo nowe byla przewodem odmy :kox:

SSL24355.jpg

jak widac jakis magik juz to kiedys naprawial tym gumowym kawałkiem weza, ja p******.

pojechalem do aso, nr starej odmy to 06b103217f, nowej poprawionej konstrukcyjnie 06b103209n, koszt 189 zł, po rabacie jak powiedzialem ze troche drogo, 150 z groszami:

SSL24354.jpg

pytalem od razu w aso czy jest tam jakis gumowy oring przy wejsciu w blok, mówia ze nie a ja srubokretem wygrzebalem:

SSL24356.jpg

w etce tez nie ma albo nie znalazlem, ale jak bedziecie sami wymieniac to warto o tym pamietac

wymienilem jeszcze taki gumowy przewód w parcianej otulinie, szedł od przepustnicy gdzies do przodu silnika, w moto sklepie 2 zł od wtrysków diesla

ogólnie po poskladaniu calosci zero bledów, obroty mur beton na wolnych, nie faluja

tak wiec czekamy na kolejna usterke :polew:

[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 09:51_________________________________________________A aaaa

nie zdejmowałem kolektora zeby wymienic odme, przestrzen jaka powstala po wyjeciu przepustnicy i odchyleniu zbiornika płynu chlodzacego byla wstarczajaca dla mojej chudej wity :kox:

tylko z umiejscowieniem nowej odmy byla mala gimnastyka, musialem ja rozebrac na czesci, bo miejsca kosmicznie malo na tych zakretach miedzy przewodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...