Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ] A4 1,9 TDi by Hub


hubtychy

Rekomendowane odpowiedzi

Bixy made by Gwerty już leżą w szafie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Czekam tylko na przetwornice i żarniki aż dojdą i robię przekładkę.[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 18:23_________________________________________________No to biksy już siedzą :dance: :dance: :dance:

Zdj_cie006.jpg

w kurva końcu...nie mogłem patrzeć na te endżele , ale po zmianie lamp jest mega

zaczyna wyglądać rasowo a nie wsiowo :wink4:

:jerk:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 23:07_________________________________________________aha no i :oklaski: za zmianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę zamówić białe ledy w pozycję,bo w domu miałem tylko niebieskie :thumbdown: i pomarańczowe ledy w kierunki.

A tak przy okazji jak nie mam normalnych żarówek to czy przypadkiem na fisie nie powinien wyskoczyć błąd spalonej żarówki :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę zamówić białe ledy w pozycję,bo w domu miałem tylko niebieskie :thumbdown: i pomarańczowe ledy w kierunki.

A tak przy okazji jak nie mam normalnych żarówek to czy przypadkiem na fisie nie powinien wyskoczyć błąd spalonej żarówki :think2:

oczywiście , że wyskoczy błąd :P ale można założyć rezystorki jakieś , jest gdzieś na forum o tym ;):szukaj::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...