Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przedmiot w obudowie układu ogrzewania - jak się dostać


zojcew

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mam dylemat jak dostać się do obudowa układu ogrzewania. Od góry przez nawiew na szybę wpadł mi mały ołówek około 5 cm i chciał bym go wydobyć. Gdy to się stało nawiew był ustawiony na szybę, kratki na ciało i na nogi. Jak na razie wszystkie klapki działają i się nie zacinają. Nie wiem jak głęboko może wpaść i co może się zablokować. Oglądając rysunek w "Sam naprawiam" sądzę że może dolecieć do wylotu powietrza na nogi o ile czegoś na swej drodze nie napotka i nie zepsuje. Proszę o jakieś info jak to rozebrać. Dodam ze mam panel climatronik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeździłeś po tym jak Ci wpadł. Jeśli tak to mógł gdzieś powędrować. Jeśli wpadł przez nawiew na szybę i nie jeździłeś to sięgniesz go od strony konsoli środkowej. Musisz zdjąć tunel, później konsolę środkową, nie obędzie się też raczej bez zdjęcia schowka pasażera oraz tej obudowy pod kolumną kierowniczą. Jak się z tym uporasz to musisz wyjąć ten element nawiewu który prowadzi powietrze do środkowej kratki. Jest on w górnej części przymocowany sprężynkami (z prawej i z lewej strony) jak wyjmiesz ten element to masz dostęp do środka nawiewu - mały, ale jak nie masz wielkiej łapy to powienieneś ją tam wsadzić. Tak gdzieś powinien być Twój ołówek. Jeśli jeździłeś to faktycznie mógł on się cofnąć, a potem wpaść na lewą stronę gdzie wychodzi nawiew na nogi.

Generalnie tak czy siak rozbierania jest sporo. Jeśli jest tam gdzie Ci opisałem to jest to chyba najlepsza dla Ciebie opcja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...