Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

To już jest kwestia sprzeczna:decayed:

Opublikowano
:kox::kox::kox: Jest grubo panie. :slina:
Opublikowano
  • Autor
i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

To już jest kwestia sprzeczna:decayed:

ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo :grin: ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

:kox::kox::kox: Jest grubo panie. :slina:

dzieki zaraz wrzuce jeszcze zdjecia jak było zaraz po zakupie a jak jest teraz :decayed:

Opublikowano

A to takie co widziałem kiedyś na żywo bo jakieś takie inne teraz :polew::grin::decayed:

Jest szał i super się kontrastują te fele z czarnuchem :banan:

Najbardziej mi się podoba ten es lajn:slina:

pablo wpadaj na Vaga do nas:naughty: :arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=231906&p=2793770&viewfull=1#post2793770

Opublikowano
  • Autor

PO ZAKUPIE Z ZEWNĄTRZ

d201528efea5e5b0m.jpg

AKTUALNE

d8d2be8f432b8934m.jpg

PO ZAKUPIE W ŚRODKU

031e4bc3ca85b918m.jpg

AKTUALNY ŚRODEK :banan:

75626a008f89aa77m.jpg

Opublikowano
i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: Tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

to już jest kwestia sprzeczna:decayed:

ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo :grin: Ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink:

Ja teraz mam 62.5cm przód i tył i jest optymalnie bo przedtem było mniej

Opublikowano
  • Autor

Dzieki PABLO no tu masz racje ze nie to autko :)

Mi dwa razy nie musisz mówić oczywiście bede na Vagu :kox:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

i dobrze siedzi tylko nie wiem co z tym przodem bo cos wysoko :facepalm: Tył idealnie jak zrobic zeby przodek tez tak siadł??

to już jest kwestia sprzeczna:decayed:

ja wiem ze dla ciebie to wiecznie malo :grin: Ale jak by przód byl jak tyl to bylo by git malinka:wink:

Ja teraz mam 62.5cm przód i tył i jest optymalnie bo przedtem było mniej

ale ty masz gwint wiec sobie mozesz ustawic a mnie nie stac na gwint :decayed::wink:

Opublikowano

Mi dwa razy nie musisz mówić oczywiście bede na Vagu :kox:

:dancing:

Oczywiście największą zmianę widać w środku:kox:

W sumie to przednie szyby mógłbyś delikatnie przyciemnić coś jak I lub ewentualnie II poziom jak u mnie bo teraz średnio to wygląda, albo robić wszystkie ze smakiem lub wcale, tego jestem zdania :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mi dwa razy nie musisz mówić oczywiście bede na Vagu :kox:

:dancing:

Oczywiście największą zmianę widać w środku:kox:

W sumie to przednie szyby mógłbyś delikatnie przyciemnić coś jak I lub ewentualnie II poziom jak u mnie bo teraz średnio to wygląda, albo robić wszystkie ze smakiem lub wcale, tego jestem zdania :wink4:

no u mnie to wiesz fabryka jesli chodzi o szybki a nie chce targac tego na drodze :facepalm:

a juz napewno bym tak ostro nie przyciemnił jak ty masz :decayed::wink: choć naprawde to zaje.... wyglada :kox:

Opublikowano

Raz się żyje :naughty:

Opublikowano

pięknie wygląda, jeszcze na tył dystansik i będzie :kox: , jednak avusy mają coś w sobie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
Raz się żyje :naughty:

hehe no niby tak ale wole nie ryzykowac hehe chyba ze na piec sie skusze :decayed:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

pięknie wygląda, jeszcze na tył dystansik i będzie :kox: , jednak avusy mają coś w sobie :tongue4:

ciekawe kto mnie namówił na AVUSY :whistling:

:banan:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
  • Autor
Tył aż się prosi o dystanse :whistling: pozatym jest najs :naughty:

no wskoczy jakies mysle 17mm:decayed:

Opublikowano

et 45

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

75626a008f89aa77.jpg idealne wnętrze - no może prócz stołków ale to pikuś :thumbup1::dancing:

Opublikowano
  • Autor
A jakie ET mają te fele?

ET 45 tak jak Marcin pisze. nie masz przypadkiem takich do sprzedania dystansów??

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

et 45

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

http://images50.fotosik.pl/1508/75626a008f89aa77.jpg idealne wnętrze - no może prócz stołków ale to pikuś :thumbup1::dancing:

no powiem ci ze juz jest miód malinka a na stoleczki poluje :decayed: tylko to jakas cena musi byc dobra :wink:

Opublikowano
A jakie ET mają te fele?

ET 45 tak jak Marcin pisze. nie masz przypadkiem takich do sprzedania dystansów??

Nie, nie mam. To na przód też coś dasz? 12mm?

Opublikowano
  • Autor
A jakie ET mają te fele?

ET 45 tak jak Marcin pisze. nie masz przypadkiem takich do sprzedania dystansów??

Nie, nie mam. To na przód też coś dasz? 12mm?

moze wlasnie 10mm max 12mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.