Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niezle niezle :naughty: oby tak dalej

Opublikowano
  • Autor

no i obiecane zdjecia w lepszej jakosci :decayed::banan:

606a930afa14e57dm.jpg

514b5336a3609055m.jpg

ba260bfd60d00577m.jpg

a8a97c6830169948m.jpg

98eac7d2e462395bm.jpg

e7314910b6a9751bm.jpg

1cd8501488221cdem.jpg

Opublikowano

idealnie na sesyjke z moja :whistling:

ostro tam przy niej dzialasz ciezko bedzie cie nagonic w rezaniu :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
idealnie na sesyjke z moja :whistling:

ostro tam przy niej dzialasz ciezko bedzie cie nagonic w rezaniu :decayed::naughty:

ostro to dawalem wczesniej teraz przestalem bo troszke malo PLN-ow :D a wogole zajawa w zime jest na cos innego i kasa tez idzie jak nie wiem co hehe

dzialaj dzialaj a napewno mnie dogonisz :)

sesja bardzo chetnie tak jak juz kiedys mowilem :decayed:

Opublikowano

pięknie jest ale w tak fajnym aucie to na zime chociaż 16 ale alu muszą być, niestety

Opublikowano
idealnie na sesyjke z moja :whistling:

ostro tam przy niej dzialasz ciezko bedzie cie nagonic w rezaniu :decayed::naughty:

ostro to dawalem wczesniej teraz przestalem bo troszke malo PLN-ow :D a wogole zajawa w zime jest na cos innego i kasa tez idzie jak nie wiem co hehe

dzialaj dzialaj a napewno mnie dogonisz :)

sesja bardzo chetnie tak jak juz kiedys mowilem :decayed:

Paweł wiem wiem pamietam temat do ograniecia :naughty:

Opublikowano
  • Autor
pięknie jest ale w tak fajnym aucie to na zime chociaż 16 ale alu muszą być, niestety

no dobra juz dobra na przyszly rok postaram sie bardziej :wink:

teraz bardzo chcial bym kupic galke od rs4 :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Piękne auto :thumbup::thumbup:I te falgi:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Piękne auto :thumbup::thumbup:I te falgi:naughty:

mam nadzieje ze chodzi o AVUSY:decayed:

Opublikowano

wyjebanie wygląda :banan::banan::kox::kox::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor
wyjebanie wygląda :banan::banan::kox::kox::slina::slina:

dziekuje :decayed: kupuj jak bedziesz mial okazje bo warto

Opublikowano
wyjebanie wygląda :banan::banan::kox::kox::slina::slina:

dziekuje :decayed: kupuj jak bedziesz mial okazje bo warto

będę pamiętał, ciekawe jak na moim niebieskim będą takie wyglądać, bo u Ciebie jara mi beret :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
wyjebanie wygląda :banan::banan::kox::kox::slina::slina:

dziekuje :decayed: kupuj jak bedziesz mial okazje bo warto

będę pamiętał, ciekawe jak na moim niebieskim będą takie wyglądać, bo u Ciebie jara mi beret :kox::kox:

mysle ze bedzie malinka :slina: zobacz jak to wyglada na foto to co dopiero bylo by na zywo :kox:

fc9813a8ac6b3fe8m.jpg

Opublikowano
wyjebanie wygląda :banan::banan::kox::kox::slina::slina:

dziekuje :decayed: kupuj jak bedziesz mial okazje bo warto

będę pamiętał, ciekawe jak na moim niebieskim będą takie wyglądać, bo u Ciebie jara mi beret :kox::kox:

mysle ze bedzie malinka :slina: zobacz jak to wyglada na foto to co dopiero bylo by na zywo :kox:

http://images45.fotosik.pl/1726/fc9813a8ac6b3fe8m.jpg

To się dobrze komponuje z tylnym zderzakiem S4 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

To się dobrze komponuje z tylnym zderzakiem S4 :whistling:

hehehe jakas aluzja co do tylnego zderzaka?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty nie pisz tak bo juz mialem pytania czy to ori czy laminat hehe

Opublikowano
ty nie pisz tak bo juz mialem pytania czy to ori czy laminat hehe

No nie gadaj że to ori :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ty nie pisz tak bo juz mialem pytania czy to ori czy laminat hehe

No nie gadaj że to ori :decayed:

zróbmy ze to ori :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.