Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Na początku nie działało ogrzewanie ,teraz trzęsię autem.


m123ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujący problem od jakiegoś czasu na wolnych obrotach nie działa mi ogrzewanie (ciepło leci jak przytrzymam go na wysokich obrotach) przy tym ubywało płynu chłodniczego ,po gwałtowniejszej jeździe płynu ubywało więcej. Gaz normalnie się odpalał przy temperaturze 30 stopni ,a teraz przejechałem spory kawałek już nagrzanym do 90stopni i załączył się dopiero wtedy(gaz wczesniej normalnie sie odpalał ,nawet jak wczesniej ogrzewanie nie chodziło) a teraz jak wracałem do domu gaz odpalił sie tak jak wczesniej po nagrzaniu do 90stopni ,auto zaczeło się trzęś tak w sensie ,odczuwane są w kabinie spore drgania , przy predkosci 0 i powiedzmy 30-40 trzęsie mocno a poźniej coraz mniej i tak na kazdym biegu (na małych obrotach telepie ,czym wyższe tym mniej) zaczeła migać kontrolka bodajże sonda lambda (kontur silnika pomarańczowy) na benzynie i gazie ,auto straciło też chyba na mocy;/ Proszę o pomoc ,czy mogę tym jeszcze przejechac 170km do domu bo obecnie w nim nie jestem a mechanik jest właśnie tam ;/?

Objawy dokładnie takie jak tutaj , dobrze ludzie myślą ?

http://megane.com.pl/topic/27339-trzesie-silnikiem-i-samochodem-brak-mocy-w/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...