Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja audiczka


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno kupilem moja :audi: a4 ktora dzielnie poszukiwalem przez ponad miesiac :cool: i sie doczekalem. Moja a4 jest z 1995 roku posiada silnik 1.9 TDi 90PS chodzi idealnie :th:, jedyne czego jej brakuje to pokrywy na silnik :thumbdown: poniewaz sie urwala (albo ktos urwal). Samochod jest bezwypadkowy i zadbany bardzo w srodku :naughty:a z zewnatrz oceniam auto na stan bardzo dobry z minusem. Poniewaz posiada kilka rysek ale to wystarczy polerka i znikna :wink4: Z wyposarzenia to posiada klimatronic :cool: el szyby i lusterka el swiatla tempomat :cool: podlokietnik regolowana kierowniczke w dwoch plaszczyznach 2 poduszki powietrzne. przez 2 dni zrobilem nia prawie 400 km i jestem baardzo zadowolony :cool:.

I oto sa nowe fotki ;)

ff9926c5b6389cd2.jpg

92bcbb1e336b85b4.jpg

342a1c08d4c289a0.jpg

a moje nie wielkie modyfikacje to:

w srodku

odswierzacz powietrza :naughty:

radyjko PIONNER DEH-2900

smyczka do kluczyka :naughty:

z zawnatrz

zalozone alufelgi oryginalne audi 15" (trzeba jeszcze zmienic oponki) alumy zalozylem takie poniewarz mialem je w garazu :rolleyes:

[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 07:47 _________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor

Po pierwsze zmień lampy przednie na zespolone Valeo i tył na II Lift Kierunki w błotnikach na białe. I zdejmij tą rybe z tylnej klapy :disgust: bo mi się nie widzi ale o gustach się nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ... rybke sciagne jak bede mial czas;)lampy tez zmienie przud tyl i kierunki ale jak sie budrzet pojawi;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...