Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przesiadka z Pioneera deh-5200sd


zombek7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam radio pioneer deh-5200sd kupiłem to radio ponieważ jakieś pół roku temu trafiło mi się za 380zł z roczną gwar. Ostatnio słuchałem parę radyjek i zadziwił mnie kenwood kdc-4047ua(250zł nowy ;O). moim zdaniem gra tak jakoś mniej plastikowo. Co proponujecie za radyjko w granicach 400zł moze być tańsze bądź droższe, musi mieć usb i wyjście na suba.Preferuję używke.

Posiadam kable z dietza 20mm2 kondensator 1F automat, magnata rx 44 i Jbl 1204bp-d, głośniki przód seria a tył alpine 13' 3-drożne jakieś.

Auto audi a4 b5 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego sluchalem jak to radijko gra i bylem mile zaskoczony co do jakosci i ustawien. Wyjscia chyba jak sie nie myle posiada 3 na suby usb ma.

http://allegro.pl/sony-cdx-gt650ui-cdx-gt640ui-pilot-usb-aux-i1897963398.html

tu masz przykladowy link do radia. Trosze ponad 400zl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, bardziej używki mnie interesują bo wiadome że można wyrwać coś tanie i lepszego ;d ale dzięki za podpowiedź będę miał na oku. :rolleyes:

Wypowiadać się kto co wie na temat radyjek :cool1: powiem tak, sluchalem alpine ida-x001 i nie spasował mi. a słuchałem kenwooda znów kdc-3044 i mnie zadziwił jakością dźwięku a radio kupi się za 150zł a alpine za 600zł :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...