Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Żarówki


Pawełek

Rekomendowane odpowiedzi

czy w a4 w lampach firmy bosch są oddzielne żarówki do długich świateł oddzielne do krótkich? najlepiej jak ktoś mógłby jeszcze opisać jakie tam są rodzaje żarówek i do czego one są bo mam ich tam aż 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa oddzielne zarowki. Sa jeszcze inne. Ale sobie poszukaj bo bylo przerabiane.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i nie moge znaleźć :no: może ktoś napisze... jakie są tam żarówki i do czego służą- narazie wiem że długie- H7, pozycyjne- W5W, a jakie są krótkie i przeciwmgielne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, do krotkich tez masz h7 ale nie wiem niestety nic o przeciwmgielnych, podejrzewam ze h1 bo na inne juz nie bedzie miejsca :P. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietypowe te reflektory, brat miał H4 w swojej a4 ztego samego roku do krótkich a ja w swoim mercedesie 190E który miałem poprzednio H4 do krótkich i długich. dzięki jocker01. pozdro

a do tablicy rejestracyjnej to jaki jest model żarówki? bo mam przepaloną a rozkręce dopiero jak kupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietypowe te reflektory, brat miał H4 w swojej a4 ztego samego roku do krótkich a ja w swoim mercedesie 190E który miałem poprzednio H4 do krótkich i długich.

A co ma wspólnego Mercedes i Audi jeżeli chodzi o reflektory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...