Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ubezpieczenie OC w Allianz Direct czy to nie jakas sciema?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zbliza sie czas w ktorym bede musial ubezpieczyc swoje autko. Orientowalem sie w roznych firmach ubezpieczeniowych i OC waha sie w granicach 480-540 zl. Kolega podal mi strone https://www.allianzdirect.pl/allianzds/ na ktorej po wyliczeniu skladki wyszlo 365zl! Czy to mozliwe, zeby byla az taka roznica?(Full znizki, 100% bezszkodowej jazdy - auto na ojca ;-) ) Ojcu ja jego Skodzie na AC+OC+NNW wyszlo ponad 300 zl roznicy... Ktos ma doswiadczenie z oplatami za OC przez internet? No i co policja na kwitek wydrukowany? Na stronie jest napisane, ze w ciagu kilku dni poczta przychodzi komplet dokumentow wiec chyba nie powinno byc z tym problemow. Czekam na rady bo czas sie konczy...

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 19:08 _________________________________________________Nikt nie wie:>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierami się nie martw.Ja mam w Link4, też przychodzi pocztą i jest ok. Przysyłają blankiet do opłaty, albo płacisz przez internet. Dostajesz umowę i certyfikat ubezpieczenia. Policja to respektuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz przetestowalem to na sobie. Polisa doszla poczta w ciagu niecalego tygodnia od przelania kasy. Ja wykupilem samo OC +mini assistance a ojciec AC+OC+NNW+mini assistance. Wszystko przebieglo bez najmniejszych problemow, do ogledzin potrzebnych do AC przyjechal rzeczoznawca z czujnikiem grubosci lakieru(!) a takze w pelni przygotowany do rozmowy na temat auta :) Szczerze moge polecic to towarzystwo OC mniejsze o blisko 200 zl!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...