Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jak zdemontowac przedni słupek B5


AFX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moze ktos wie jak zdemontowac slupek przedni od strony kierowcy? Tj. chodzi mi o demontaz tapicerki owego slupka. Musze go zdemontowac, bo chce przyrezac uchwyt na wskaznik doladowania (wykonany z zywicy :D ). Nie bede sie szarpal, dlubal i zastanawial. Moze ktos wie jak to zrobic. Bede wdzieczny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na zwyklych ale cos nie da sie odczepic ustrojostwa. Bede walczyl. Wczesniej byl montowany alarm i ida tam przewody do czujnikow. Moze instalatorzy cos oberwali i przykleili :/

ehh czy jestes pewny ze powinienem ciagnac do siebie, czyli w dol? czy moze w kierunku prawego slupka czyli w prawo ? Boje sie ze moze peknac... Czy juz ktos wyciagal ta listwe? Chociaz zebym wiedzial jak ten zaczep wyglada...

Juz sobie dalem rade... thx Mad_MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dzis zdemontowalem tapicerke ze slupka, siedzi ona dosyc mocno na zatrzaskach, u mnie lekko byla gorna czesc przyklejona klejem do szyb ale trzeba mocniej pociagnac w kierunku fotela pasazera, sa tam 3 zaczepy z czego dwa stozkowe i jeden spinkowy. Jak juz sciagniesz to bedziesz wiedzial jak to wyglada. Wiekszosc zatrzaskow w Audi sa w ksztalcie stozka albo jak kto woli choinki. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...