Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Błąd 18058 P165 - 35-10 - - - Intermittent już ostatni ..... pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie jaj pozbyć się tego błędu

18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster

P1650 - 35-10 - - - Intermittent

Jestem po wymianie licznika na fulll fiss + tempo

z wielu został tylko ten 1

po skasowaniu wraca

Pozdrawiam i dziękuje

Opublikowano

Poniżej podaję cytat z Elsy, może to pomoże rozwiązać twój problem.

W przypadku wymiany zestawu wskaźników tablicy przyrządów należy zakodować interfejs diagnostyczny magistrali danych -J533- w zależności od wyposażenia samochodu.

Interfejs diagnostyczny magistrali danych -J533- zamiennego zestawu wskaźników tablicy przyrządów musi zostać zawsze od nowa zakodowany, również gdy zapamiętany został prawidłowy numer kodu!

Opublikowano
  • Autor

oj to już grubsza robota pewno nie dla mnie :( zwale coś i już komunikacji wogóle nie będzie

Opublikowano

spróbuj wejść w licznik (17-instruments, pózniej adapatacja na kanale 60 wpisz 0), skasuj błąd i zobacz czy się pojawi

pozdro

Witam jak w temacie jaj pozbyć się tego błędu

18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster

P1650 - 35-10 - - - Intermittent

Jestem po wymianie licznika na fulll fiss + tempo

z wielu został tylko ten 1

po skasowaniu wraca

Pozdrawiam i dziękuje

Opublikowano

Licznik który założyłeś był w aucie w którym była skrzynia automatyczna bądź ABS z ASR a teraz licznik tego nie widzi i wpisuje błąd.

Zmień kodowanie licznika tak jaka jest u Ciebie opcja i powinno być oki.

Opublikowano
  • Autor

Adaptacja kanał 60/61/62 już mam na 0

Kodowanie mam teraz na 00040 nie wiem czy tak jest dobrze a czy asr mam , chyba tak jak samo czujniki klocków czujnik sprysków i tym podobne boję się coś zwalić w kodowaniu

niech ktoś jakoś naprowadzi jakie powinienem mieć może ten błąd zniknie

pozdro

czyli powinno to u mnie tak wyglądać 05040 gdzie +4 to czujnik sprysków i +1 czujnik klocków

Opublikowano

Widzę, że niczego nie zrozumieliście z mojej instrukcji, piszecie o adaptacji i kodowaniu zegarów, a tutaj chodzi o ponowne zakodowanie sterownika Can Gateway. Sprubój zrobić to tak: wchodzisz w adres 19 Can Gateway->07 kodowanie i zapisz tą liczbę, która ci się wyświetla ponownie i zobaczysz jaki będzie efekt.

Opublikowano
  • Autor

no niestety z can gateway sie nie połączę nie da rady

Opublikowano

Robson04 cana to w b6 nie było chyba że była nawi z telewizją to wtedy był TMC i can.

Jak wszystko sprawdziłeś to jeszcze raz napisz na jkim module masz ten błąd bo nie napisałeś.

Domyślam się że na silniku, AJM masz to i asr powinieneś mieć nad radiem.

Jak jest ten błąd to trakcja się świeci?

Możliwe ze jak zakładałeś full fisa to na 100% dokładałeś szarą kostkę. Sprawdź dokładnie na których pinach jest transmisja danych can.

W kostce powinienś znalesc 2 pomarańczowe kabelki zwiniete ze soba, sprawdź czy są w odpowiednim miejscu bo może być inna pinologia jak jest mały wyświetlacz a full fis.

Opublikowano
  • Autor

1.błąd mam na Engine

2. Nad radiem mam esp asr czy jest to niewiem

3.Trakcja się nie świeci

4.Dokładałem szarą kostkę wszystkie kabelki wykorzystane """" spryski , klocki , przepalone żarówki , tylko nie mam 4x drzwi ale to na wiosnę "

5. w kostce nie ma 2 pomarańczowych napewno

Po dzisiejszym spocie dowiedziałem się ze licznik prawdopodobnie jeździł z canem "lepszym aucie " i mam się tym nie przejmować tzw olać błąd

wkurza mnie ze mam jakiś błąd i tyle nie przeszkadza mi ale jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.