Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana oryginalnych głośników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do wymiany oryginalnych głośników, jakiś czas temu zmieniłem fabryczne radio na sony cdx gt300s, odtwarzacz zamontowałem za pomocą adaptera. Wszystkie głosniki grają prawidłowo lecz nie jestem zadowolony z jakości dzwieku. Przy średniej głośności słychać charakterystyczne "syczenie". Dodam że głosniki zasilane są poprzez fabryczny wzmacniacz , zamontowany w bagazniku. Nie wiem jaka mocą dysponuje ta skrzynka i które głosniki zasila. Dlatego mam do was pytanie, jakie głosniki powinienem dobrac do samochodu na przód środek i tył dodam że zależy mi na jakości dzwięku przy dosyć głośnej muzyce, skrzynka basowa będzie napedzana przez dodatkowy wzmacniacz podłączony czinczami do radia. Proszę o pomoc przy wyborze głośników

Ps. Odkręciłem dzisiaj boczek z prawych tylnich drzwi, mieści się tam malutki głosnik przykręcony do blaszki, która jest przymontowana do drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228920.0

Przód to podstawa w A4 B5, ale w Twoim przypadku, dobrze dobrany tył potrafi zagrać naprawdę szybkim mocnym basem, szczerze nie wiem czy jest jakieś ograniczenie przy głębokości montażowej tyłu.Jeśli nie ma to masz duże pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłu raczej nic nie ogranicza gdyś szyba nie schodzi tam do samego dołu ale ja dokładnie nie sprawdzałem. Jak zrobisz dobry przód to tył możesz sobie podarować. [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:31_________________________________________________Masz tu jeszcze małe fotostory z moich prac:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10113.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...