Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Trasa 15 czy 25


kempas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam do zrobienia trasę z Grudziądza do Wrocławia.

Mam 2 możliwości droga 15 i 25 którą wybrać ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź od siebie przez Żnin, Gniezno, Poznań, Leszno, Wrocław - czasami będziesz jechał w tzw. kolumnie ale będziesz JECHAŁ a nie stał na światłach jak co niektórzy magicy uzywający objazdy i stojący potem XXXXX aut za Tobą na światłach.

Postoisz - Gniezno(remont na wylocie ale ruch płynny) i Poznań (TIRy omijają płatną autostradę = kibel w mieście:/). Poznań-Leszno w kolumnie ale jest gdzie wyprzedzać a Leszno - Wrocław podobnie choć mniej BEZPIECZNYCH miejsc na wyprzedzanie.

Uważaj w Żninie(miasto fotoradarów), Gnieźnie na wylocie(często psy stoją) i w Poznaniu bo to nie jest ruch drogowy - to stan umysłu to co tu się dzieje. Ponadto wylot z Poznania drogą nr5 - często panowie o smutnych twarzach w cywilnych autach się kręcą :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki za odp ale tą droga mam ponad 30 km więcej niż jadąc 5 na Bydgoszcz i potem w Gnieźnie na 15, lub na Toruń i potem konin-kalisz (25) tymi trasami mam 30 km mniej. Jednak jeżeli na tej trasie będę dużo stał to pojadę jak radzisz. Jechałeś kiedyś tą trasą ? W jakim czasie można pokonać ten odcinek , będę jechał busem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Poznań-Iława średnio raz w m-cu. Pokonuję średnio moje 290km w 3h 30min jak wyjeżdżam o 4tej. Jak wyjeżdżam o 8-9 to już 5h trzeba liczyć do Poznania. Z Poznania do Wrocławia często jeździłem do ... nie ważne do kogo :gwizdanie: ale 3-3.5h drogi masz bite. Nie patrz na kilometry - to zły wyznacznik - patrz na jakość drogi, no chyba, że firmówką jedziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź od siebie przez Żnin, Gniezno, Poznań, Leszno, Wrocław - czasami będziesz jechał w tzw. kolumnie ale będziesz JECHAŁ a nie stał na światłach jak co niektórzy magicy uzywający objazdy i stojący potem XXXXX aut za Tobą na światłach.

Postoisz - Gniezno(remont na wylocie ale ruch płynny) i Poznań (TIRy omijają płatną autostradę = kibel w mieście:/). Poznań-Leszno w kolumnie ale jest gdzie wyprzedzać a Leszno - Wrocław podobnie choć mniej BEZPIECZNYCH miejsc na wyprzedzanie.

Uważaj w Żninie(miasto fotoradarów), Gnieźnie na wylocie(często psy stoją) i w Poznaniu bo to nie jest ruch drogowy - to stan umysłu to co tu się dzieje. Ponadto wylot z Poznania drogą nr5 - często panowie o smutnych twarzach w cywilnych autach się kręcą :)

Powodzenia :)

Z racji,że Poznań jest remontowany i zakorkowany,za Gnieznem lepiej zjechać na Wrześnię i autostradą podlecieć do wylotu na Leszno. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tyle, że wylecisz na starą A2 i wjepiesz się w to samo rondo Śródka co jadąc Poznań-Gniezno ;). Osobiście przez Poznań bym poleciał Lutycką a przed oczyszczalnią skręcił w stronę Tesco(w lewo) i poleciał przez Garbary na wylot na 5tkę na Leszno/Wrocław. Poznań remontowany ale jak wiesz którędy jechać to nie ma problemu ŻADNEGO się przebić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się,tylko nie zawsze się,to opłaca...zależy czym jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za porady, zaraz sobie automape przygotuje :)

pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 12:54_________________________________________________

Można tyle, że wylecisz na starą A2 i wjepiesz się w to samo rondo Śródka co jadąc Poznań-Gniezno ;). Osobiście przez Poznań bym poleciał Lutycką a przed oczyszczalnią skręcił w stronę Tesco(w lewo) i poleciał przez Garbary na wylot na 5tkę na Leszno/Wrocław. Poznań remontowany ale jak wiesz którędy jechać to nie ma problemu ŻADNEGO się przebić ;)

kolego tak lukam na plan i coś mi nie pasuje z tą ulica Lutycką, co ma Lutycka z Garbary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...