Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Przekładnia kierownicza-jakie numery podejdą ?


agoonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zadałem już podobne pytanie w dziale "układ kierowniczy" ,ale tam raczej nie dostanę odpowiedzi,w związku z tym założyłem nowy temat.

potrzebuję numery przekładni kierowniczych,które podejdą do mojego auta-a4 B6 1.8t BFB z roku 2003 .Jest tak wiele różnych,że ciężko się połapać :/

Będę bardzo wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że mam ALT, ale interesuje mnie BFB na które się przesiadam.niestety ma uszkodzoną maglownicę i muszę jakąś dokupić :) VIN poleciał na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz tam zawieszenia [1BV] , nie ma też servotronic'a [1N3] i kierownicę masz po lewej stronie ( nie jest to "anglik" ) to będzie taka >>> 8E1 422 054 AX zamieniona w 2008 r. na 8E1 422 054 EX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super,dzięki wielkie :notworthy: a orientujesz się może jaka jest różnica w przypadku zawieszenia s-line? w przyszłości planowałem zmianę na 1BV.takie mam w moim ALT i jestem z niego zadowolony,a w tym BFB jest zwykła zawiecha .czy różnica będzie tylko w tym,że wspomaganie ciężej chodzi, czy chodzi o montaż?jaki jest numer maglownicy przy zawieszeniu s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line to [1BE] a tam jest taka sama :cool1: ... czym się różnią nie wiem , wiem tylko , że były inne do 2002 r. od tych powyżej 2002 r. ( przynajmniej miały inne numery ) więc nie wiem czy podejdzie ale wg. mnie będzie to to samo tylko z innym numerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...