Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gorzej pali auto po sporych wymianach w silniku


yahoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie,

ostatnio w autku sporo wymieniałem, cały rozrząd bez pompy wody, rolke napinacza, uszczelke pod głowicą, uszczelne czujnika temperatury, no i teraz co najważniejsze głowicę (była w dziwny sposób wyżarta jakby ktoś kwasem oblał).

Po tych dosc sporych i kosztownych wymianach auto wydaje mi się że pali gorzej, przy takich temperaturach jak są teraz czyli jakies 3-5 stopni musze tak z 1,5-2s odczekac, wiem ze to praktycznie od razu ale paliło zawsze lepiej doslownie od razu na dotyk teraz jest takie mocniejsze szarpnięcie i pali gorzej.

Świece były w zeszłym roku wymieniane jak i akumluator z filtrem itp.

Stało się to po tych wymianach co napisałem wyżej. Obawiam się, że przy zmiane głowicy mogło sie coś zdarzyć.

Czy może to być kąt wtrysku ? Czy przy tych wymianach mógł on ulec zmianie ?

Tak naprawde nie ma tragedii bo pali auto ale widocznie gorzej.

Poczekać do większych mrozów i zobaczyc jak będzie auto paliło a może macie pomysł poza kątem wtrysku.

[mod]należy stosować odpowiedni prefix - Musashi[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yahoo, obowiązkowo kat wtrysku do sprawdzenia, po wymianie paska rozrzadu powinno sie go skontrolowac, a po sciaganiu głowicy to już obowiazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowice kupiłem po regeneracji, zawodowo zrobiona. Auto chodzi jak zegarek, moc jest ok nie szarpie, przestał kopcić.

Tylko czuje ze gorzej pali. Szczerze powiem ze nie mam pojęcia czy serwis regulował kąt wtrysku, chyba się do nich przejade i zapytam jak nie, to niech to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...