Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czujniki parkowania/cofania


krzysieqakces

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi powiecie o takim zestawie:

http://moto.allegro.pl/czujnik-cofania-parkowania-lusterko-8-sensorow-i1916582333.html

ktoś już montował kiedyś coś podobnego? Chodzi mi o to lusterko, o tą nakładkę, bo nie do końca rozumiem. Je się normalnie nakłada na lusterko tak? I to lusterko mi normalnie działa, ale gdy włączę bieg wsteczny to na tej dokładce pojawiają mi się już te kolorowe kreseczki, ale lusterko widać nadal? Bo nie wiem właśnie jak to jest, a nie chcę też 2 stówki wywalić w błoto. Albo jeśli macie jakieś fajne czujniki parkowania to prosiłbym o link na allegro bądź gdziekolwiek gdzie można je dostać. Nie chcę kupować takich za 50zł bo to pewnie gówno jakieś, wolę zapłacić porządniej a mieć już coś co chwilę pojeździ, tak więc jeśli ktoś ma coś fajnego do zaproponowania to prosiłbym o link :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wydaje mi sie,ze raczej nie pozbawili by klienta wstecznego lusterka, wiec pewnie ta nakladka co najwyzej przyciemni Ci troche ori szklo,a wyswietlacz uruchomi sie przy wlaczeniu wstecznego,ale w lusterku bedziesz dalej widzial.

Mialem kiedys czujniki parkowania z allegro i jedyne co mnie wkurzalo to fakt, ze przy ostrzejszych mrozach swirowaly i nie zawsze dzialaly jak trzeba. Ale tak maja nawet ori czujniki (np w BMW),wiec trzeba z tym zyc :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...