Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Ubywa plyn od wspomagania i coś trajkocze


zibmulbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 niedawno pojawil mi sie problem z ubywajacym plynem od wspomagania musze dolewac co tydzien i praktycznie w tym samym czasie zaczelo cos mi trajkotac od strony kierowcy. Slychac tez w okolicach kola bardziej lewego mniej prawego, ale jak otworze maske jest spokoj. Jest to dziwne bo zalacza sie te trajkotanie nie zawsze i jest nie regularne tak samo na zimnym jak i na cieplym silniku i zawsze na niskich obrotach jak wrzucam jedynke delikatnie dodaje gazu przytrajkocze czasami na dwójce a czasami jest caly czas spokoj. Jak zapalam samochod praktycznie zawsze zalacza sie te trajkotanie nawet jak nie jade dopiero jak delikatnie przygazuje jest spokoj. Moze ktos miał podobny problem , morze to pompa morze to maglownica ale ten dzwiek nie pasuje mi do tych rzeczy tak jak by jakies lozysko w pompie wspomagania dodam ze podczas skrecania nic sie nie dzieje a wspomaganie dziala tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawisz auto np na całą noc to zauważasz plamę pod autem po którejś ze stron ?

A co do tego trajkotania to moŻe jest to spowodowane filterkiem w zbiorniczku od płynu do wspomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony w kierunku jazdy rozumiem?

Podejrzewam, że może to być pompa. Jak się nie mylę jest ona właśnie jest z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plamy pod samochodem nie ma ale zachlapane sa oslony z lewj strony przy kole jest tego nie malo bo juz kilka razy dolewalem plyn

o jakich dokładnie osłonach mówisz :?: o tych harmonijkach w górnej części nadkola :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ci poprostu ciec z przewodów które idą od pompy do magla, najpierw sprawdź gdzie ci cieknie

ps: napisz jaki masz silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...