Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Nie słychać turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W swoim TDI nie słysze turbiny noi niewiem czy tak ma być moze w srodku cichutko dodaje gaze auto idzie jak przecinak ale zadnego gwizdu nie słysze powiedcie mi czy uwas słychac turbine?

Opublikowano

ja mam inny ilnik i u mnie "prawie" nie slychac nawet na zewnatrz ;) w srodku mozesz miec cichutko, tubina nie powinna gwizdac jak oszalala

Opublikowano

VTG gwiżdze. Jedne niej inne mocniej (czasem wpadnie coś w śmigiełko i gwiżdze mocniej). w AFN`ach i pochodnych powinna gwizdać od momentu dotknięcia pedału przyspieszenia.

PS: kocham ten gwizd :mrgreen: :twisted:

Opublikowano
W swoim TDI nie słysze turbiny noi niewiem czy tak ma być moze w srodku cichutko dodaje gaze auto idzie jak przecinak ale zadnego gwizdu nie słysze powiedcie mi czy uwas słychac turbine?

ja nie widze powodu do zamartwien ...

wrecz przeciwnie .... :twisted:

P.S masz starego kondona 1Z i jak nie gwizdze to znaczy ze jest OK ...

inaczej jest z turbinami VTG (o zmiennej geometrii łopatek) tam turbinka jest slyszalna juz od niskich obrotów ....

i jak basket powiedzial dziwek jest cudowny .... :twisted:

takze podsumowujac znajdz sobie innym problem .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

czyli powinnem sie sei tym martwic ze mi nie gwizdze

Opublikowano
czyli powinnem sie sei tym martwic ze mi nie gwizdze

nie martw sie ... :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz moge spac spokojnie

podziekował slicznie

Opublikowano

rzeczywiscie lekki gwizd slychac szczegolnie jak mam otwarta szybe i dodaje sie lekko gazu piekny dzwiek ale mialem golfa 4 AGR tam wiadomo nie ma VTG a turbawka tez ładnie gwizdala :wink:

Opublikowano
dziwek jest cudowny .... :twisted:

cudowny, cudowny

a jeszcze lepszy jak wywalisz kata

po prostu bajka :mrgreen:

Opublikowano
W swoim TDI nie słysze turbiny noi niewiem czy tak ma być moze w srodku cichutko dodaje gaze auto idzie jak przecinak ale zadnego gwizdu nie słysze powiedcie mi czy uwas słychac turbine?

ja nie widze powodu do zamartwien ...

wrecz przeciwnie .... :twisted:

P.S masz starego kondona 1Z i jak nie gwizdze to znaczy ze jest OK ...

inaczej jest z turbinami VTG (o zmiennej geometrii łopatek) tam turbinka jest slyszalna juz od niskich obrotów ....

i jak basket powiedzial dziwek jest cudowny .... :twisted:

takze podsumowujac znajdz sobie innym problem .... :twisted:

Nie doczytałem że kolega ma 1Z po chipie.

Oczywiscie w takim wypadku cisza turbiny jest oznaką zdrowia. :mrgreen:

Zamykam, bo temat sie wyczerpał.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.