Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(b6 BFC) Wylewa płyn z odpowietrzenia w korku zbiorniczka


marcinmichalik

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam problem mianowice wylewa mi płyn z odpowietrzenia korka zbiorniczka,sprawa jest tyle dziwna dlamnie ze przedwczoraj jadac do sklepu zaczeła wyć pompa,otworzyłem maske i widziałem ze przy zbiorniku jest mokro,wczoraj pojechał do mechanika który niedawno wymienił mi wszystkie paski i defakto mówił ze on nic z układem wspomagania nierobił,dolał kapke płynu i wszystko wróciło do normy powiedział ze byc moze odpowietrznik sie zatkał autkiem wczoraj jeszcze zrobiłem kilkadziesiat kilometrów i wszystko było ok.Dzis rano historia sie powtórzyła po przejaniu niewielkiego ocinka pompa znowu zaczeła wyc i z odpowietrznika znowu wywaliło płyn ,mechanik stwierdził ze byc moze to wina korka(po dojechaniu do mechanika i odpaleniu auta na otwartym zbiorniczku przestało wyc,bez dolewania płynu)zamieniłem korek no i zobaczymy jutro rano,mam pytanie czy to normalnie ze na otwartym zbiorniczku lekko pluje?[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 17:08_________________________________________________własnie jechałem autem i po przejechaniu 20 km zaczeło byc słychać pompe wiec wina korka odpada w zbiorniczku odpada[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________po głebszym wniknieciu we wszystkie posty zaczne od wymiany zbiorniczka,mam pytanko czy bedą dostepne nowe zamienniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogła wymiana zaworka w maglownicy.

Ale pompa i tak była do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego i co wyszlo? naprawiles ten wyciek?

Ja mam taki problem ze tez na zbiorniczku przez zakrecony korek jakos plyn sie wydostal i tak jakby bulgotal powietrzem albo zagotowal sie ( kurde nie sprawdzilem temperatury). Na kierownicy czuje lekkie drgania i buczenie typu bzzzz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...