Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Błędy i problem z pompowtryskami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem:

Kiedyś już miałem przygodę z pompowtryskami i objawy były identyczne mianowicie - czasami po przejechaniu kilku km zapala się kontrolka od ESP, zaczyna trząść gałką od skrzyni biegów i ogólnie silnik pracuje nierówno i trzęsie lekko samochodem... czuć to najbardziej kiedy jadę na równych obrotach( wskazówka obrotomierza ani nie nie spada ani nie idzie w górę. Kiedyś miałem identyczne objawy i po podłączeniu do VAG 3 pompowtryski były w fatalnym stanie pomiar na 13 bloku pokazywał na 2,3 i 4 pompowtrysku od 2.0 do 3.0 mg/str. Teraz po podłączeniu VAG pomiary wyglądają tak:

bez_tytu_u22.jpg

takie błędy w vagu były:

3_bledy_central_conv.jpg

abs_bledy.jpg

bledy_engine.jpg

blad_instruments.jpg

hvac_blad.jpg

blad_radio.jpg

wszystkie błędy udało się usunąć lecz po ponownym włączeniu samochodu pokazały się takie błędy:

bez_tytu_u2.jpg

blad_2.jpg

blad_radio.jpg

co może być przyczyną wyskakiwania tej kontrolki od ESP i trzęsienia samochodu? wydaje mi się że pompowtryski wyglądają dobrze...

jedyne czego nie zrobiłem do nie podłączałem jeszcze VAGa podczas gdy wyskoczyła ta kontrolka od ESP itd. ciekawe co wtedy VAG by pokazał... jeśli dziś też mi wyskoczy ta kontrolka do spróbuję podpiąć wtedy VAGa. Pomóżcie dobrzy ludzie

Opublikowano

Kolego 013 to nie stan pompowtryskiwaczy tylko ogólny stan cylindra o stanie pompek wiecej może powiedzieć 023.

Opublikowano
  • Autor

mam i 023 proszę:

bez_tytu_u13.jpg

Opublikowano

Błąd 17994 to uwalona poduszka pod silnikiem. A kontrolka ESP i przerywanie to stawiam na wiązkę pompek

Opublikowano
  • Autor

czyli blok 23 wygląda dobrze? w jakich granicach powinny się mieścić pomiary?

a jak reszta pomiarów? spójrzcie

1_2_3_4_5_6_7.jpg

8_9_10.jpg

11_12_13.jpg

14_15_16.jpg

17_18_19.jpg

20_21_22.jpg

23 24 i 25 wysłałem już wcześniej

Opublikowano

Jest Ok :) Najlepiej zrób pełne logi statyczne/dynamiczne/BS i wrzuć tutaj. A bipy przyjęło się że powinny być +-30 chociaż niektórzy mają po 60 i jeżdźą. Błąd wywala chyba koło stówy. Grupę 013 masz jak w nowym samochodzie :> Ciekawe jak dawka w 01

Opublikowano
  • Autor

ale jak zrobić te logi?

Opublikowano
  • Autor

Jest Ok :) Najlepiej zrób pełne logi statyczne/dynamiczne/BS i wrzuć tutaj. A bipy przyjęło się że powinny być +-30 chociaż niektórzy mają po 60 i jeżdźą. Błąd wywala chyba koło stówy. Grupę 013 masz jak w nowym samochodzie :> Ciekawe jak dawka w 01

o co chodzi z tą dawką 01?

jeśli chodzi o blok 001 to przecież wysłałem w poprzednim poście - zdjęcie nr 1

proszę o ocenę moich parametrów na blokach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.