Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Adapter multimedialny dla DVB / DVD / kamerka


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zamontowania kamery cofania w aucie. Chcę użyć adapteru multimedialnego. Wiem że na kamerze się nie skończy i rozbuduję instalację o tuner DVB lub player DVD. Pytanie brzmi: czy po kodowaniu urządzenia będę mógł obsługiwać DVB/DVD z panelu RNS-E ? czy to jest uzależnione od konkretnego adapteru multimedialnego ?

Rozważam min urządzenie: firmy Martoshttp://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=14&kat=Admulti&id=1&tryb_wysw=zdjecia oraz Naviservice http://www.naviservice.com.pl/?item=152&t=1322438280

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz mogl obslugiwac z poziomu RNS E .

?

Mam jego pierwszą wersję tego adaptera (bez możliwości podłączenia kamery) i jest możliwość sterowania podstawowymi funkcjami DVD z poziomu przycisków na RNS.

Tekst wzięty z opisu tego adaptera:

Możliwość sterowania wybranymi modelami odtwarzacza

DVD, tunera DVB-T z klawiszy nawigacji :

1. DVD DIETZ, BOA85700

2. DVD MP410U, MP412U, MP420, DVP1000M

3. DVD NESA1002, VST101, VDV420

4. DVD PHANTOM 300B

5. DVD BLAUPUNKT ME4

6. DVD PHONOCAR VM015 Slim

7. DVD MEDIA BANK ME820AP

8. DVB-T TUNER DVBT2008

9. DVB-T TUNER DTR1203EU

10. DVB-T TUNER DVBTD50

11. DVB-T TUNER MDVT-0201, TVT2-DVB-0202

12. DVB-T TUNER DVBT0101

oraz inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie jest w B6 DVD PHONOCAR i tylko mam sterowanie z pilota :(

To coś jest nie tak.

Powinno sterowanie działać.

Pamiętam, że miałem podobny problem. Pomogło odesłanie adaptera do producenta w celu przeprogramowania. Po odebraniu przeflashowanego wszystko było OK.

Mam u siebie tego PHONOCAR VM015 Slim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie jest w B6 DVD PHONOCAR i tylko mam sterowanie z pilota :(

To coś jest nie tak.

Powinno sterowanie działać.

Pamiętam, że miałem podobny problem. Pomogło odesłanie adaptera do producenta w celu przeprogramowania. Po odebraniu przeflashowanego wszystko było OK.

Mam u siebie tego PHONOCAR VM015 Slim.

No tak tylko moj ma juz ze 5 lat :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też był już po gwarancji.

Zadzwoniłem, przedstawiłem sprawę**. Usłyszałem, że jeśli problemem okaże się sam soft, to będę musiał pokryć jedynie koszty wysyłki do mnie. Samo przeflashowanie będzie bezpłatne.

Jak się później okazało, przesłali na swój koszt - chyba zapomnieli o wcześniejszych ustaleniach :kox:

Zadzwoń do nich, nic nie tracisz*

*oprócz konieczności rozkręcania schowka :decayed:

** problem u mnie był troszkę inny, obraz z DVD na wyswietlaczu RNS pojawiał się tylko na chwilę w momencie przełączania źródła sygnału

*** Summa summarum z adapterem miałem problem dwukrotnie. Zaraz po zakupie był problem z niedziałającym sterowaniem z poziomu RNS -> odesłałem, przysłali działający. Już po upływie gwarancji pojawił się nagle problem z brakiem wizji na LCD RNS -> odesłałem, przysłali przeflashowany. Podejrzewałem DVD, problemem okazał się adapter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się w Naviservice czy ich wersja adaptera daje możliwość sterowania przyciskami z RNS

Kiedyś na rynku były dwie wersje adapterów różniące się właśnie możliwością sterowania z poziomu RNS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...