Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pojawiajace sie kontrolki Brake Olej


irlandczyk007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od niedawana pojawił sie problem.

Niestety co jakiś czas na desce pokazuje mi sie BRAKE ,pali sie kontrolka ESP a czasami wskaznik niskiego poziomu oleju.

Sprawdzałem olej jak i hamulce . Wszystko ok.

Z akumulatorem mam wszystko wporządku.

Nigdy nie miałem z nim problemu.

Czemu sie tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi błędami nie pali CI się ABS?? Tylko ESP jest?? Płyn hamulcowy uzupełnić. Oleju nie powinno dolewać się więcej niż max. Czujnik może walnięty jest. A z kontroką oleju to zacząłbym od sprawdzenia czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ABS Ci się pali. Bo jeśli masz takie błędy to będzie się świecił. Błędy - Podaj dokładnie czego one dotyczą. Czujników kół rozumiem tak?? No to już i wesz od czego zacząć. Wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolałem troche płynu.Bledy znikly okaze sie w czasie[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 12:59_________________________________________________Niestety znowu to samo.Pojawiła sie kontrolka BRAKE, Esp Abs w jednym momencie no i pisk brake.

Co proponujecie zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG-a i podaj nam kody błędów jakie Ci wyskoczą w ABS. BEz tego nie pomożemy bo wszystko juz teoretycznie sprawdziłeś. Płyn jest, klocki są, aku mówisz, że jest dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje sie ten zawór.?

Jesli chodzi o pojawieanie sie kontrolki oleju to za kazdym wyciagnieciu bagnetu i włozeniu go spowrotem bład znika.olej oczywiscie jest max[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:39_________________________________________________

Gdzie znajduje sie ten zawór.?

Jesli chodzi o pojawieanie sie kontrolki oleju to za kazdym wyciagnieciu bagnetu i włozeniu go spowrotem bład znika.olej oczywiscie jest max

. Co moze znowu byc tego przyczyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie pada czujnik oleju... sprawdź kabelkologie jak wszystko jest ok to czujnik do wymiany.... i nie musisz wyciągać bagnetu by zgasła ta kontrolka - wystarczy, że otworzysz i zamkniesz maskę samochodu niczego nie dotykając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...