Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podswietlenie zegarow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! pokusilem sieo ostatno o zmiane podswietlania zegarow w mojej niunii!

rozebralem wszystko wyciagnalem zegary! i odziwo moje zegary nie maja zadnej folii polprzepuszczalenj tylko diody smd! teraz moj pytanie jest nastepujace ktore diody smd wybrac czy 0805 czt 0603? czy voltowo bedzie ok?? czy ktos juz to wczesniej probowal zrobic?! Pozdrawiam i czekam na opinie! Jocker01

Opublikowano

:shock:

psrtyknij jakąś fotke tych diod bo nie widzialem jeszcze takiego licznika na diodach

powinny byc normalnie zarowki

Opublikowano
  • Autor

tez mi sie tak wydawalo, ale o dziwo jest inaczej, oto fotki,

7898b336eec97d03.jpg

0567b6f5384f53f7.jpg

f46e3be0a19c6225.jpga9ce3132587a79c3.jpg

oto jak wygladaja moje zegary.

Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Niewyglądają te zegary na europejską wersje - może dlatego.

Opublikowano
  • Autor

jest to wersja uk! i jak mozecie Cos doradzic szanowni uzytkownicy??

Opublikowano
Niewyglądają te zegary na europejską wersje - może dlatego.

tu tez nie ueropejskie i maja zarowki

cos bylo w nich kombinowane

licznik004.jpglicznik005.jpg

Opublikowano
Niewyglądają te zegary na europejską wersje - może dlatego.

tu tez nie ueropejskie i maja zarowki

cos bylo w nich kombinowane

Mi to wygląda na ORI zobacz jak są otwory powycinane na kontrolki w środku szafy prostokątne jak po diode a w normalnych gdzie jest żarówka jest otworek okrągły.

Opublikowano
  • Autor

nie bylo w nich nic kombinowane, wygldaja jak przymiarka do nowego typu! dlatego juz maja diody zamiast zarowek! no dobra tylko czy bede mial szanse jakos wymienic na biale?? Pozdrawiam Jocker01

[ Dodano: 27-10-2006, 19:44 ]

witam! czyzby nikt nie mogl niczego podpowiedziec ci to za diody i jaka maja wartosc :( pozdrawiam Jocker01

[ Dodano: 01-11-2006, 13:06 ]

ok chyba zrobie tak ze rozbiore jutro to znow i podlacze sama rozebrana plyte pod kable , wezme miernik wlacze swiatla i zmierze jaki prod dociera do diodek i sprawa bedzie zalatwiona, skoro nik jeszcze nie widzial taki zegarow no to ktos musi byc pierwszy co to sprawdzi, prawda :D Pozdrawiam i trzymajcie kciuki abym nic nie zepsul :D Jocker01

[ Dodano: 02-11-2006, 14:44 ]

Witam!

sprawdzilem jaka wartosc maja te diody!

1,80V!

poradzicie ktore teraz kupic aby je zastapic?

Pozdrawiam Jocker01

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.