Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Po co ten kabelek????


kaczaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rozbierałem dziś tylna klape ( mialem problem z wykreceniem śrubek z oświetlenia tablicy i bylem zmuszony wyciągnąć cała listwe) i nie pamiętam czy kabelek przy zamku od klapy musi być do niego podłączony i jaką rolę on pełni? Bo kiedy go podłączam nie moge otworzyć klapy z guzika ani pilota jedynie kluczykiem a kiedy jest odłączony wszystko jest ok... I nie wiem czy tak to zostawić czy coś źle zrobiłem? Prosze opomoc

Pozdrawiam

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozbierałem dziś tylna klape ( mialem problem z wykreceniem śrubek z oświetlenia tablicy i bylem zmuszony wyciągnąć cała listwe) i nie pamiętam czy kabelek przy zamku od klapy musi być do niego podłączony i jaką rolę on pełni? Bo kiedy go podłączam nie moge otworzyć klapy z guzika ani pilota jedynie kluczykiem a kiedy jest odłączony wszystko jest ok... I nie wiem czy tak to zostawić czy coś źle zrobiłem? Prosze opomoc

Pozdrawiam

ten kabelek jest potrzebny. Trzeba go wpiąć w tą wtyczkę do zamka, bo jest tam mikro-styk, który ma za zadanie pokazywanie komunikatu na FIS-ie o otwarciu klapy bagażnika i służy też za oświetlenie przestrzeni bagażowej i lampki w klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem i na FIS-ie jest wszystko ok a jak podłączam go to nie moge otworzyc klapy... Co mam teraz zrobić? Zaraz sprawdze czy dziala oświetlenie z odłączonym

lampeczka od klapy tez dziala po odłączeniu kabelka wiec nie widze zadnych zmian

a chodzi dokladnie o to gniazdo na zamku:

27676b953c471367m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...