Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszkodzenie auta na parkingu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zostawiłem jak zwykle auto na parkingu przed blokiem (parking prywatny). Gdy wychodziłem rano do sklepu wszystko było OK. Po powrocie zauważyłem że ktoś przydzwonił mi w przedni zderzak ;/

Jak mam załatwić tą sprawę? Zgłosić się do administracji gdzie wynajmuję mieszkanie, na policję czy bezpośrednio do ubezpieczyciela? Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Po raz pierwszy mam taką sytuację..pomóżcie! Mam tylko wykupione OC, AC nie posiadam. Moje autko to A4 B5 z 1995r.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Zostawiłem jak zwykle auto na parkingu przed blokiem (parking prywatny). Gdy wychodziłem rano do sklepu wszystko było OK. Po powrocie zauważyłem że ktoś przydzwonił mi w przedni zderzak ;/

Jak mam załatwić tą sprawę? Zgłosić się do administracji gdzie wynajmuję mieszkanie, na policję czy bezpośrednio do ubezpieczyciela? Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Po raz pierwszy mam taką sytuację..pomóżcie! Mam tylko wykupione OC, AC nie posiadam. Moje autko to A4 B5 z 1995r.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

może jest monitoring... :)
Opublikowano
  • Autor

Kamery niby są ale teraz pytanie czy działają i czy załapały mój samochód..

Dziś wieczorem rozejrzę się po innych samochodach może wyłapie sprawce po śladach na jego samochodzie..jak się uda to sobie porozmawiamy.

Opublikowano

Wypytaj sąsiadów, może ktoś coś widział.

Opublikowano

Kolego nic nie zdziałasz nawet jak pokażą Ci monitoring. Może u was są lepsze kamery, które maja taką rozdzielczość żeby odczytać tablice. Kolegi tata jest policjantem. Im też jakis koleś autko przerysał w nocy na parkingu. Owszem widać wszystko ale nie na tyle żeby komuś udowodnić że to on zrobił. Tutaj jeszcze był taki problem, że to nie był nikt z sąsiadów ale i tak podobno nic by nie pomogło. Bo musiał by mieć ewidentny dowód że to auto z tymi tablicami to zrobiło. Chyba, że znajdziesz świadka, który widział to i zapamiętał tablice.

Opublikowano

raczej nic nie zrobisz mnie kiedyś pod tesco ktoś przy wyjeżdzaniu przejechał po błotniku na kamerach widać że samochód był ... biały :decayed:

ostatnio dostałem butelką w maskę z AC dają mi 5 stów także też pupy nie urywa i szukam lakiernika, którry to zrobi w takich pieniądzach ,a łatwo nie jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.