Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Drgania drążka zmiany biegów


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy u was też macie taki objaw jak na filmiku poglądowym? Chodzi mi o takie drgania drążka zmiany biegów. U mnie w mojej a4 trochę to wkurza bo się to telepie w czasie jazdy na biegu z gazem czy też na biegu bez gazu jak się wjedzie na wybój to drążek lata. Jak to wyeliminować bo passaty b5 też mają takie skrzynie i prowadzenie drążka (bez linki) a nie mają takiego objawu.

http://www.youtube.com/watch?v=b2AtKmY32gw

Wymieniłem u siebie skrzynię biegów, sprzęgło, poduszki pod skrzynią mam LMF założone pół roku temu, nic to nie dało trzepie dalej lewarkiem i mam na nim luzy jak PKSowske autobusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak masz luzy to musisz poszukać wybieraka jakiegoś w lepszym stanie normalna rzecz że w w autach vw audi po jakimś przebeigu wyrabiają się takie tuleki chyba tam na wybieraku.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie takie tulejki dorobić u tokarza? Pytam bo znalazłem temat że nie idzie ich kupić osobno nowych w sklepie tylko trzeba cały wybierak kupić. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________Koledzy a ten wybierak to jest przy skrzyni z tego co się orientuję,a na allegro jak się wpisze "wybierak" to wyskakuje obudowa drążka zmiany biegów i cięgna. Czego szukać w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie tego masz albo z ciegnami do skrzyni albo sam drążęk w prostokątniej podastawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...