Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane siedzenia? jak podłączyć?


Jaco21t

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam serdecznie, szukałem odpowiedzi na moje pytanie na forum lecz nie znalazłem :wallbash: więc musiałem założyć nowy wątek. moje pytanie brzmi: jak sterowane są podgrzewanie siedzenia w audi a4 b5 rok 1997, czy są do tego przeznaczone konkretne przełączniki jak w passacie czy steruje nimi klimatronik. Pytam ponieważ ostatnio zauwarzyłem że z siedzenia wystają kostki, mniemam że są one od poduszek i podgrzewania, jednak nie wiem jak je uruchomić... :mysli: prosze o pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na klimatroniku masz przyciski do załaczania podgrzewania foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, nie ma pokretel :disgust:

Wiec poprostu siedziska z grzanymi matami masz wrzucone do auta.

Musialbys pociagnac wiązke no i oczywiscie dokupic przyciski żeby to działało, do tego wpięcie się w przewodzik siwo-zielony, aby było podświetlenie przycisków. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwo-niebieski to kolor na którym jest podświetlenie poza tym kolega nie ma żadnych mat w tych fotelach bo ja nie widzę zadnej zielonej kostki pod tym fotelem.

Zółta jest od poduszki a czerwona to tylko dodatkowa masa na obudowie poduszki do ładunków statycznych. W czerwonej kostce jest przewód brazowy i nic poza nim.

Schwmat posiadam ale raczej się koledze nie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje barzdo za odpowiedzi, o to mi właśnie chodziło, zmyliła mnie poprostu ta wtyczka. maj dodatkowo pytanie, czy używa ktoś maty podgrzewanej na siedzenia? np takiej: http://allegro.pl/mata-podgrzewana-na-fotel-12v-48w-holenderska-i1967628210.html , czy zdaje to egzamin?? ps, wybrałem pierwszą lebszą z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje barzdo za odpowiedzi, o to mi właśnie chodziło, zmyliła mnie poprostu ta wtyczka. maj dodatkowo pytanie, czy używa ktoś maty podgrzewanej na siedzenia? np takiej: http://allegro.pl/mata-podgrzewana-na-fotel-12v-48w-holenderska-i1967628210.html , czy zdaje to egzamin?? ps, wybrałem pierwszą lebszą z allegro.

czarno to widzę.

Te maty chyba nie sa zbyt dobrym pomysłem. Sam się nad tym zastanawiałem ale zrezygnowałem. Może lepiej kupić nawet jakieś nie formowe maty i założyć pod tapicerkę

np http://allegro.pl/mata-grzewcza-fotel-nowa-ford-i1970611960.html

i dodać sterowanie w klimatroniku lub przyciskach nad radiem jeśli to przedlift :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwo-niebieski to kolor na którym jest podświetlenie poza tym kolega nie ma żadnych mat w tych fotelach bo ja nie widzę zadnej zielonej kostki pod tym fotelem.

Zółta jest od poduszki a czerwona to tylko dodatkowa masa na obudowie poduszki do ładunków statycznych. W czerwonej kostce jest przewód brazowy i nic poza nim.

Schwmat posiadam ale raczej się koledze nie przyda.

Hej kolego zapodasz schemat, bo mina pewno się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...