Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Wymiana zegarów - zczytanie pinów - tacho nie łączy się z ECU


?uki1984

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem

Chce zmienić zegary i potrzebuje zczytać PINy obu zegarów. Chciałem to zrobić Vag Tacho ale nie łączy się z ECU. Dodam że jakis poprzedni właściciel rozłączył IMMO i wrzucił inne zegary od TDI. Chce zmienić spowrotem na Benzin. Jak w ogóle spowrotem podłączyć immo i czemu tacho sie nie łaączy z ECU. Czy VCDS da tu radę. Co zrobić niby prosta sprawa a zawsze pod górkę :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 09:55_________________________________________________Co nikt nic nie wie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag Tacho nie nadaje się do tego ECU ani do tych zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro zegary po przełożeniu działają, a tylko jest safe mode na radiu i edometrze przez 3 minuty to czy wystarczy wpisać pin z oryginalnych zegarów? Znajomy mówił że powinienem mieć karteczkę z tym PIN-em, no ale nie mam. Ale ponoć jak podam vin i jeszcze jakiś tan nr w salonie audi to powinni mi wydać taką karteczkę.

Czy koniecznie potrzebuje też pin z tych zegarów co chce wsadzić :?:

Słyszałem też że przy ściąganiu pinu słabym programem zegary mogą się wysypać i że progarm do tego kosztuje kilka lub kilkanaście tysi :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:53_________________________________________________

wie tylko nie chce pomóc...

Sprzet i Wiedza niestety kosztuje :)

Tak rozumiem, zapłać to Ci pomoge :tongue4: niestety w IRL nie ma nikogo ogarniętego w tym temacie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyślij licznik do Polski, tutaj ci fachowcy zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...