Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Regulacja wysokości świateł.


klamer112

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nic na ten temat więc zakładam nowy.

Otóż odpaliłem rano auto i na kom pokładowym wyświetlił się błąd - spalona postojówka.

Przejechałem kilka kilometrów i pokazał się kolejny błąd czyli brak regulacji wysokości świecenia.

Dodam jeszcze że wczoraj był ściągany przedni pas i zmieniany pasek i napinacz więc może coś źle podłączyli, po za tym w drugiej lampie niż spalona żarówka widać wilgoć. Pasowało by to wszystko wyciągnąć i wysuszyć. Żarówka to nie problem, gorzej z tą regulacją. Co gdzie i jak? I czy dam radę to zrobić samemu. Może to bezpiecznik? Jeśli tak to który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pomocne, jednak prosił bym o pomoc konkretnie w moim problemie, bo tam jest o montowaniu a nie o błędach, które wyskakują przy wilgotnych lampach.

Jeszcze pytanie jak te lampy uszczelnić? i czym?

Jezeli lampy byly sciagne to musisz zrobic Nastawy ich , masz tam wszystko opisane .

Ori ksenony mają autoregulację, dlatego nie wystarczy sama regulacja za pomocą śrub przy lampie.

1. Podłączamy VAGa, włączamy zapłon, moduł 55 i łączymy się.

2. Po połączeniu, wybieramy "Meas. Blocks", Grupa 001 i "Go!"

3. Następnie "Switch To Basic Settings" - Na pierwszej pozycji pojawi się "Wait". Czekamy kilkanaście sekund aż pierwsza pozycja pokaże nam "Learning" czy coś takiego (silnicznki lamp lekko drgną naughty).

4. Dopiero teraz włączamy światła.

5. Podnosimy maskę i za pomocą imbusa 5.5 czy jaki tam komu pasuje, regulujemy śrubami przy lampach do pożądanego poziomu (jedna śruba poziom, druga pion).

6. Po zakończeniu, wracamy do komputera. Teraz w celu zapamiętania bieżących ustawień, jako ustawień wyjściowych po uruchomieniu świateł, przyciskiem "Up" zmieniamy grupę na 002. Wychodzimy "Done, Go Back".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie wina zepsutych silniczków, modułu, czy czujników a tego że nie ustawili tych lamp?

Poprostu nie ustawione lampy masz :) Podaj numery błedow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest blad wlasnie ukladu samopoziomowania swiateł :) Zrob tak jak napisałem wzesniej i bedzie OK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...