klamer112

• Ostatnia wizyta

O klamer112

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia klamer112

Reputacja

1. Wczoraj koło godziny 8 rano spotkanie z kierownikiem niebieskiej B6 w Krk. Ramki klubowe robią swoje! Wyglądałem na szukającego pomocy na obcych numerach, więc szybka pogawędka i propozycja wskazania miejsca docelowego Wiem już skąd Cię znałem. Odezwij się na priv.
  2. Czerwony avant, na białej feldze z podkarpacia to ja pozdrawiam kolegę z komisu!
  3. Czarne B6 w Avancie. Dystansik był, dobra fela (18/19 ) też. Może i na forum właściciel jest? Na światłach pod Galaxy w okolicach 18. Biegałem i czekałem na światłach.
  4. Srebrna B5 Avant na 18 od s-line na Narutowicza około 13. Puszczaliśmy policję na sygnałach. Czarna B5 w sedanie na czarnej feldze i lekkiej glebie koło szpitala na pomorzanach. Czas ten sam. W obu przypadkach ramek klubowych brak, a szkoda bo ładnie by się w tych furkach wyglądały.
  5. Witam was! Chciałbym wam zaprezentować coś, co wraz z moim znajomym tworzę dla ludzi takich jak wy, czyli dla miłośników motoryzacji. Prowadzimy blog i stronę na Facebooku, na którą was serdecznie zapraszam. Na wywalonym bezpieczniku, to blog w którym piszemy o absurdach na naszych drogach, opisujemy auta które wpadną nam w ręce, piszemy o ciekawostkach, nowościach i wszystkim tym co może zainteresować przeciętnego i nieprzeciętnego Kowalskiego spalającego benzynę w przeróżnych silnikach i wehikułach. http://bezbezpiecznika.blogspot.com Strona na facebooku jest miejscem gdzie możecie śledzić nasze poczynania. Są tam wszystkie nasze artykuły i linki, które przypadły nam do gustu. Na wywalonym bezpieczniku na facebook.com Jeżeli podoba wam się to co robimy odwiedzajcie naszego bloga, polubcie nas, subskrybujcie, udostępniajcie i dyskutujcie z nami o tym, co wszyscy kochamy, czyli o motoryzacji. :> ---------- Post dopisany 28-05-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2012 at 01:35 ---------- To was może zaciekawić. Porównanie A4 i 300C. Zobaczcie, co studenci wiedzą i myślą o Audi. ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- To was może zaciekawić. Porównanie A4 i 300C. Zobaczcie, co studenci wiedzą i myślą o Audi.
  6. No dobra ale wcześniej tego nie było. Przynajmniej tak mi się zdaje. Mogło się to zepsuć? Tak po za tym pierwsze co wyskakuje po wstukaniu EDS - Egurrola Dance Studio No ale też znalazłem przypis pasujący do Audi :]
  7. A więc od początku. Jako, że w Szczecinie spadł dziś śnieg postanowiłem trochę się poślizgać. Wszystko fajnie pięknie, no i wracam już do domu, ruszam z pod świateł poślizgiem i słyszę dźwięk dobiegający tak jakby z pedałów, który można określić mianem cichego dźwięku absu. Macie też tak, że jak jedziecie na ręcznym i dohamowujecie to ten dźwięk jest inny? To właśnie taki dźwięk tylko cichszy. Nie mam pojęcia co to jest. Ma może ktoś jakieś pomysły? Dzieje się tak tylko wtedy kiedy jadę w poślizgu. Quattro 3.0 V6 B6, esp oczywiście w trybie off.
  8. klamer112

[ALL] Wskaźnik paliwa

Co to może być. Bak pełen paliwa, na wskaźniku połowa a kontrolka od rezerwy się świeci. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem
  9. Żeby nie zakładać nowego tematu. No ja mam też dziwny dźwięk ale nie mogę go zlokalizować więc nie wiem czy to ze skrzyni. Otóż gdy powiedzmy odpalam auto, albo tyle co cofałem i wpinam jeden to podczas puszczania sprzęgła albo przy pierwszych metrach jest coś co można nazwać zgrzytem ( ale takim zgrzytem że serce mnie nie boli że coś się dzieje ). Zastanawiam się co to jest bo na początku nie zwracałem na to uwagi a teraz mnie to trochę niepokoi. Jeszcze jak trzymam nogę na sprzęgle to czuć lekką wibrację tak jakby coś się ustawiało, potem tego w ogóle nie czuć. Nie wiem czy to jest z tym związane ale jak stoję np na światłach to po powiedzmy 30sek wyczuwam co kilka- kilkanaście sekund drgania auta/silnika/skrzyni. Silnik ASN 3.0 V6, quattro, 6manual.
  10. To zdjęcie wygooglowałem żeby pokazać o co mi chodzi. Ok, kupuje vag i będę działał.
  11. Nie mam vaga żeby podać numery błędów. Jedyne co wiem, to to że miga mi kontrolka PODOBNA do tej
  12. Czyli to nie wina zepsutych silniczków, modułu, czy czujników a tego że nie ustawili tych lamp?
  13. Na pewno pomocne, jednak prosił bym o pomoc konkretnie w moim problemie, bo tam jest o montowaniu a nie o błędach, które wyskakują przy wilgotnych lampach. Jeszcze pytanie jak te lampy uszczelnić? i czym?
  14. Nie znalazłem nic na ten temat więc zakładam nowy. Otóż odpaliłem rano auto i na kom pokładowym wyświetlił się błąd - spalona postojówka. Przejechałem kilka kilometrów i pokazał się kolejny błąd czyli brak regulacji wysokości świecenia. Dodam jeszcze że wczoraj był ściągany przedni pas i zmieniany pasek i napinacz więc może coś źle podłączyli, po za tym w drugiej lampie niż spalona żarówka widać wilgoć. Pasowało by to wszystko wyciągnąć i wysuszyć. Żarówka to nie problem, gorzej z tą regulacją. Co gdzie i jak? I czy dam radę to zrobić samemu. Może to bezpiecznik? Jeśli tak to który?