Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Sterowanie radiem Audi Concert

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, obecnie w moich audiczkach wymieniłem radyjka zarowno w mojej B3 jak i żony B5 założyłem Audi Concert + zmieniarka mam kilka pytan odnośnie radyjka może znawcy coś pomogą:

Czy jest możliwe dorobienie sterowania np z kierownicy, nie chodzi mi o samo wykonanie wymiane kiery a o sposób wydawania komendy czy jest to prosta drabinka rezystorowa czy jakieś bardziej skomplikowane rozwiązanie np szyna danych, RS itd?

Radio w ustawieniach zaawansowanych ma mozliwośc konfiguracji NAVI jak i Tel o co z tym chodzi? można coś takiego podłączyć?

Może ma ktoś z kolegów instrukcje do tego radyjka?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 00:22_________________________________________________Do tematu dołacze jeszcze jedno zapytanie, z uwagi iż ceny używanych kierownic nie są wysokie, jak wygląda kwestai podłaczenia kiery do radia?

Czy podłączenie jest bezpośrednie poprzez określoną wiązke kiera---> radio?

Czy podrodze są jeszcze jakies moduły, komputer samochodu ?

Opublikowano

ogolnie zalazy wszystko od sterowania w kierownicy u mnie wystarczylo podpiac tylko jeden kabelek z kierownicy do radia...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=132062.0;highlight=podlaczenie+kierownicy+multifunkcyjnej

ale jest jeszcze jeden watek

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184548.0

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję, że w koncu ktoś mi pomogł, pozwolisz jednak, że zadam kilka pytań

Co z wiązkami sterującymi do kiery, trzeba je ciagnąć jeżeli tak to którędy?

Czy możesz określić jaką kierownice zakładałes?

Opublikowano

40 cm kabla u mnie wystarczylo i dwa piny z jednej i drugiej strony, kiera jest z a6 c5 96r wer.us

Opublikowano
  • Autor

którędy i jak przeszedleś kablami? z kiery do radia

Opublikowano

jak zdejmiesz ta gorna obydowa z kierownicy i wyciagniesz radio to wszystko bedziesz widzial.... nie ma wiekszego problemu jak tak spojrzysz to praktycznie radio masz obok kierownicy tylko ze kabel puszczasz tylem

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi głownie o przejscie w kolumnie kierownicy

Opublikowano

chodzi mi głownie o przejscie w kolumnie kierownicy

niema tam wiekszego problemu jest sporo miejsca

Opublikowano
  • Autor

a jak rozwiązałeś kwestie zawijania przewodu przy skręcaniu kierownicą?

Opublikowano

to nie jest tak, z kierownicy wychodzi kostka ktora podlanczasz do drugiej, zwijanie i rozwijanie Cie nie interesuje tylko musisz doprowadzic kabel do tej kostki, w moim przypadku byla to ta sama kostka ktora lacz przewod od klaksonu z kierownicy z reszta instalacji

Opublikowano
  • Autor

Czyli miales juz jakies wolne wiązki?

Opublikowano

Czyli miales juz jakies wolne wiązki?

tam sa wtyczki 5 lub 6 pinowe a tylko jeden jest wykozystany albo dwa juz nie pamietam dokladnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.