Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Silnik szarpie i gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 1.6 96 r + instalacja gazowa BRC zakladana w zeszlym roku.[sedan]. Mam duzy problem. Otórz ostatnio jak jechalem auto mi padlo podczas jazdy. Po ponownym uruchomieniu szarpie silnikem i gasnie nie mozna wogole jechac. autko zaholowałem na komputer i pokazalo mi czujnik halla G40 przerwa lub zwarcie do plusa oraz niskie napiecie na przeplywomierzu. Kupilemuzywany aparat zaplonowy do niego czujnik Halla, nowy palec kopułke, wiązka kabli do Halla sprawdzona i jest ok. Kupilem równiez nowy przepływomierz firmy KRAFT, nowa sonde lambde oraz nową cewke zaplonową BoSCH-a. Kable . Napiecie wychodzace z cewki maja 8v sprawdzone miernikem, nie wiem co dalej robic???czy takie napiecie jest ok czy czasem nie powinno byc 12 v oraz czy to wogole pomoze. POMOCY[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 15:03_________________________________________________??

Opublikowano
  • Autor

???

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 16:21_________________________________________________dopierowyswietlij mi sie rys;p

Opublikowano

Nie wiem, czy to do Twojego modelu, ale może coś pomoże

7213eab163b74e35m.jpg

Opublikowano
  • Autor

a po co jest tqa kosta razem z cewka zaplonowa??za co ona odpowiada???stalo by sie cos gdybym bezposrednio kable podlaczyl do aku???

Opublikowano

witam wszystkich posiadam a4 b5 polift 1999r silnik 1.8 turbo quatrro plus chip i ma taki problem:

podczas przyspieszania autko delikatnie poszarpuje (na pb i lpg) zalezy od dnia nieraz zapierdziela a nieraz ma mula i poszarpuje mial ktos moze z czym takim do czynienia?? dodam ze swiece wymienione i zero bledow na kompie

Opublikowano

tego krafta to mozesz odrazu na szrot oddac.Zamienniki nie zdaja egzaminu

Opublikowano
  • Autor

To jaki mam kupic skoro oryginalny Boscha kosztuje ponad 800 zl

Opublikowano

oddajesz swój orignalny do aso i bierzesz regerenowany za 400 zł

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

I co, pomogła wymiana tego wszystkiego? Z własnego doświadczenia powiem, że miałem u siebie identyczne objawy, wymieniłem połowę auta, a problemem okazała się wadliwa pompa paliwa. Działała, ale nie podawała wystarczającego ciśnienia paliwa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pomogła okazalo sie ze czujnik Halla i świece a teraz nie moge dobrze ustawic Aparatu zaplonowego. Pali normalnie ale czesto gasne przy ruszaniu wiec musze mu dawac wiecej gazu. Niby kat ustawienia zaplonu ale nie wiem jak mam go ustawic

Opublikowano

lampa stroboskopowa ale najpierw odepnij przewody od czujnika temperatury z tylu głowicy bo inaczej na lampę zapłonu nie ustawisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.