Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] LUSTERKO ZEW. PRAWE - WKŁAD ?? co to za lusterko??


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :cool1:

Mam pytanie odnośnie lusterka zew. prawego i lewego w sumie?

Posiadam u siebie w audi a4 b5 2001 rok lusterko a dokladnie wkład jego z czarna ramka i w kolorze takim lekkim brązowym . Natomiast w kazdym audi jest przeważnie niebieskie . Mogłby mi ktoś powiedziec co to jest bo chce wymienić wklad i ciezko mi dopaść cos takiego . Po numerach zczytanych się dowiedzialem tylko że jest to lusterko niesferyczne i nic wieciej. Jeśli by ktoś wiedział co to za inne lutserka zew. mam jakieś prosze o odpowiedz. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lusterko fotochromatyczne, z zamiennikami się nie spotkałem, a nowe w ASO kosztuje około 900zł (sam wkład) :wallbash:

w używce praktycznie nie do zdobycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.. troche mnie na duchu nie podniosłeś ... hehhe z tą ceną. Mam nadzieje ze mi sie uda dopaść takie lustro.

Jeśli można jeszcze wiedziec to żadko wychodziły takie wersje z tymi lusterkami czy to bylo na jakieś specjalne zamówienie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochromatyczne lusterka to była opcja w poliftowych B5 (99-01), biorąc pod uwagę dostępność używanych części - dość rzadka :wink4:

do tej pory spotkałem się z jednym ogłoszeniem na allegrze, ale w chorych pieniądzach :kwasny:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-02r-8d0-fotochrom-prawe-elektryczne-i2016611443.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam właśnie takie lustro prawe, bo mi podgrzewanie padło :wallbash::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...