Jump to content
IGNORED

[B6 AWA] Immobilizer . Problem z jednym kluczykiem.


whitewidow

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Problemm pewnie znany. Mianowicie chodzi o to, że sutuacja z odpaleniem i natychmiastowym zgaśnięciem auta oraz pojawieniem się migającej kontrolki auta z kluczykiem, występuje u mnie tylko z jednym kluczykiem. Drugi działa idealnie. Dzieje się to czasami. Zazwyczaj po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i ponownym wsadzeniu go auto odpala. Czasami żona jeździ autem i ma przysobie właśnie ten popsuty kluczyk. No i najlepsze było dzisiaj, pojechałem po żone po pracy i odrazu kiedy wyszła z budynku (ok. 20 m) auto zwariowało. Przy właczonym zapłonie zaświeciła się kontrolka włączyły awaryjki i nie chciały się wyłaczyć, wyjąłem kluczyk i ok. Odpaliłem po chwili ten sam problem z tym że nie zgasł. Problem znikł kiedy odpaliłem auto drugim kluczykiem (tym złym).

Ma ktoś może jakiś pomysł. Z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Tak też myślałem, ale jestem za granicą i będe za mięsiąc w polsce, a cenu tu są kosmiczne za usługi takiego typu no, i nie ufam jakoś tutejszym specjalistą. Myślałem, że może jest jakiś "domowy" sposób.

Link to comment
Share on other sites

tak tak vagiem immo w B6..... na pewno zczyta PIN i wykona całą resztę.... Pozdrawiam i miłego nabijania idiotycznych postów.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...nabijania idiotycznych postów. Kolego nie musisz ich czytać i pomagać. Po prostu pytam się o radę, dzieje się coś w mojej niuni i troche mnie to drażni, mimo że dla kogoś może to być idiotytczne, dla mnie nie jest. Również pozdrawiam i Życzę Sczczęśliwego Nowego Roku!

Link to comment
Share on other sites

whitewidow czytanie ze zrozumieniem się kłania

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...