Treść opublikowana przez Martino24
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Mylisz się, B8 nie ma symetrycznej grodzi i w dodatku nie jest odkręcana. Pozostaje rozwiercanie zgrzewów i potem skręcanie, nitowanie lub spawanie to ja juz takiego auta bym nie chciał nawet jakby byl skladany na pancernych nitach
-
[ALL] Błędy licznika "def" "error"
Dziekuje kolego za odzew lecz nie chodzi o moj licznik tylko o to ze są liczniki z takimi defektami i jak sobie z tym radzic. Z tego co wiem to przy chinskich programach źle jest obliczana suma kontrolna i sie wszystko wysypuje ale bym chcial zeby ktos to potwierdzil lub podal inne przyczyny.
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem błędy 01176 i 17978 .
A transponder wymieniłes? Czesto ulegaja uszkodzeniu
-
[ALL] Błędy licznika "def" "error"
Tak Jak w temacie czym są spowodowanie komunikaty w liczniku zamiast kilometrow "def" lub "error" spotkalem sie z tym kilka razy lecz problemu niegdzie dokladnie opisanego nie ma, sa informacje ale rozmyte. Moze ma ktos jakies "manuale" co zostało zrobione przy naprawie takich objawow link czy cos. Za wszystko serdecznnie dziekuje P.S. jesli zasmiecam forum prosze o wybaczenie ale nie znalazłem nic konkretnego
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Dowiedziałem sie z WK rejestracja PRZEROBIONYCH auto na naszą strone odbywa sie bez problemu. Na stacji diagnostycznej najelzy tylko napisac adnotacje ze auto zostało przerobione to wyszstko. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:38_________________________________________________
-
[B5 AHH] Wskaźnik paliwa szaleje a po chwili wskazuje full
musisz kolego sprawdzic łacza przy liczniku czy nie ma zimnych lutow tak samo tyczy sie sprawa wskaźnika paliwa. Co do pływaka czasami przeciera sie tzw potencjometr gdzie na pierwszy rzut oka mozesz tego nie zauwazyc najlepiej sprawdzic opornosc miernikiem czy rosnie plynnie i czy spada plynnie bez zadnych uskokow.
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Tez jeździłem anglikiem i wiem że wyprzedzanie jest bardzo uciazliwie ale tamat dotyczy rejestracji a nie pewnych racji co do prowadzenia takich aut. Wybaczcie uwage ale nie chce zeby sie tutaj zaraz zrobił smietnik
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
W audi B6 jest to piekna sprawa niektore samochody grupy VAG to maja przekrecane grodzie lub juz przygotowane otwory na elementy po lewej stronie. Kilka razy juz sie spotkalem z takimi grodziami ale niestety warsztatow typu "drut" jest pelno i nie ma ani ksztu serca w tym co robia byle tylko do rzyda i "na opchnięcie" chyba wiecie co mam na mysli Ale trafiało sie kilka sztuk bardzo ładnie przerobionych trudno bylo rozroznic
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Wypadki swoja drogą Chodzi tutaj o to czemu w niektorych miastach mozna rejestrowac a w niektorych nie . Co pytanie to inna odpowiedz tak lub nie
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Sprawdz zobaczymy warto by bylo zrobic hałas w PL o tych anglikach tzn o naszych urzędnikach
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Ah te urzędasy strzelac do nich co biuro to inna interpretacja przepisow itp itd jedyne co dobrze robia to piją kawe z wiadra
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
I kto Ci to przerabiał ty sam w garazu na klockach czy warsztat ktory potem ci wystawil fakturke
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Tak jak w temacie szanowni koledzy oraz kolezanki . Czy od tego roku można rejestrowac samochody angielskie w PL oczywiscie przeorbione z kierownica po naszej stronie. Czy ten proceder został już rozwiązany ?? Prosze o wasze wiadomosci Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wyjąca syrena alarmu fabrycznego , jestem bezsilny....
Mozesz smialo odpinac tylko wczesniej odłacz sobie kleme (-) i wyciagni kluczyki ze srodka rzecz jasna . Co do twojej syrenki to zobacz czy sama syrekna nie jest zalana to tez moze wywolywac wycie alarmu
-
[ALL B5] Alternator - kończy się regulator ?
Podłacz sie do "klem" akumulatora wiadomo + do + i - do - , Potem podlacz sie do przewodu plusowego na alternatorze i zobacz czy nie ma roznicy bo moze byc słaby styk i wtedy jest tez roznica w ladowaniu.
-
[B6 AWA] Immobilizer . Problem z jednym kluczykiem.
Domowe sposoby sa ale musisz mieć conajmniej VAGa zeby zaczac zabawe. Przypuszczam ze nie jeden raz spadł kluczyk na ziemie i stąd ten problem :gwizdanie: Pozdr
-
[ALL B5] Alternator - kończy się regulator ?
Alternator na stół a nie metoda prób i błedów . Z tego co widze twoje auto to diesel. Jak go odpalisz to odczekaj te 5 do 10 minut i wtedy rób pomiar ładowania. Dlaczego ? Obserwuj co sie stanie bo tracisz kase bezsensownie. Jesli ładowanie po jakims czasie skoczy powyzej 14V to nic nie ruszaj jest ok jesli nie to ----> Skoro szczotki wraz ze slizgami sa ok to nalezy sprawdzic uzwojenie wirnika oraz uzwojenia na stojanie alternatora czy nie ma gdzies "przebicia" do masy. Jesli okaza sie ok to mostek z diodami może przepuszczac lub zimy lut lub zły zgrzew. Tyle ode mnie. Pozdr
-
[ALL B6] Róznica pomiedzy licznikiem RB4 a RB8
Witam koledzy. Szukam i szukam i cos nie moge znalesc jaka jest roznica pomiedzy licznikiem RB4 a Rb8?
-
[B6 AVF] Problem z EGR?
Proponuje wejśc w silnik i odczytac ewentualne błedy, zwróć uwage na temperature silnika gdy jest całkowicie zimny oraz gdy sie całkowicie nagrzeje. Obserwuj jego zachowanie.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM problem z odpaleniem, logi i bloki
Akumulator naładowany nie znaczy że jest dobry poniewaz kazdy akumulator ma swoja pojemnosc a diesel musi miec Je**Iecie, po drugie trzeba zobaczyc czy nie ma poboru pradu. Na pierwszy ogień proponuje koledze sprawdzic swiece żarowe czy ich zywotnosc juz nie dobiega konca Pozdr
-
[B6 AWA] Immobilizer . Problem z jednym kluczykiem.
Podlaczyc sie pod immo zczytac blędy. Ewentualnie zaprogramowac na nowo kluczyki ale to bym zrobil na samym koncu
-
[ALL B5] Dopasowanie sterownika silnika do licznika i odwrotnie
Witam. Chciałbym sie dowiedziec jak dopasowac sterownik silnika do załozonych nowo zegarow. Immo II generacji tzn. immo w liczniku. Chcialbym dowiedziec sie jak to wszystko zgrac do "kupy" poniewaz szukajac pomocy u innych spotykam sie tylko z pogardą i krytyką. Wymieniłem licznik ponieważ wyświetlacz FIS przestał praktycznie wyświetlać ze wzgledu na uszkodzoną taśme. PIN licznika już znam, oraz czy moge ponownie zaprogramowac moje stare 2 kluczyki czy musze wymienic transponder. Ewentualne podpowiedzi prosze pisac na PW. Dziekuje za ewentualną pomoc
-
[ALL] Wydech przelot bez kata i tłumików prośba o poradę ...
Podepne sie pod temat Pany . Chciałbym do swojej audiczki załozyc koncowy tłumik ale taki godny nie jakies wies tuning ;( bo tego na allegroszu jest pelno a nie chce mi sie samemu spawać z nierdzewki. Ładnie brzmiacy ale nie ryczacy i godnie wygladajacy 2 rurka Jakies pomysły ??
-
[ALL B5] Kompresor się włącza i wyłącza o co chodzi?
Pany ja tez mam juz problem ze swoja klimą. Zauwazylem ze pochodzi 2-3 minuty i kompressor sie wyłacza i załacza robi sobie przerwy co 5 - 6 sekund i tak bez przerwy. Czujnik temperatury chlodziwa ok, czujnik temp zewnetrznej ok, czujnik niskiego cisnienia i jak wysokiego tez ok, przekaźniki ok, przewody ok, panel podmienialem tez to samo, wentylator chodzi na 1 i 2 biegu. Powiem szczerze ze leciutko rozkładam rece ale sie nie poddaje. Klima nabita i nie ma zadnych nieszczelnosci lecz moje pytanie brzmi czy uklad moze byc zapchany czy cokolwiek np. osuszacz? Czy konczy sie juz sprzęgiełko elektromagnetyczne? Wiem ze to troche takie banalne sie o to pytac ale troche mnie to juz przytlacza a ciagle szukam
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Czyli moge pożegnać sie z tym patentem dam spokoj jak narazie skladam sobie tip-a pochwale sie potem jak wyszlo