Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wymiana napinacza w AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze nie wyrzucac tematu do kosza , ale znalazlem temat o napinaczu ale nie byl to opis w silniku AFN , czy w AFN tez bez problemu mozna odkrecic wisko i odsunac w strone chlodnicy i wymienic napinacz bez sciagania przodu ? Czy lekko wygiety napinacz to na 100% jego wina czy moze lozysko byc wyrobione ? jak sciagnalem pasek z kola alternatora to ciagnalem reka pasek zalozony na kolo pasowe napinacze zeby poruszac napinaczem to sie krzywi bardzo , ale po zalozeniu paska na wszystkie kola jest tylko minimalnie skrzywiony. ... czy to potierdza ze to napinacz mowi papap ? powinien stac sztywno i os rolki napinacza powinna pracowac prostopadle do osi strezyny?

Opublikowano

no napewno nie może być krzywo. jak czytałeś np z AHU lub 1Z wymiane To jest to tak samo :)

Opublikowano

Prosze nie wyrzucac tematu do kosza , ale znalazlem temat o napinaczu ale nie byl to opis w silniku AFN , czy w AFN tez bez problemu mozna odkrecic wisko i odsunac w strone chlodnicy i wymienic napinacz bez sciagania przodu ? Czy lekko wygiety napinacz to na 100% jego wina czy moze lozysko byc wyrobione ? jak sciagnalem pasek z kola alternatora to ciagnalem reka pasek zalozony na kolo pasowe napinacze zeby poruszac napinaczem to sie krzywi bardzo , ale po zalozeniu paska na wszystkie kola jest tylko minimalnie skrzywiony. ... czy to potierdza ze to napinacz mowi papap ? powinien stac sztywno i os rolki napinacza powinna pracowac prostopadle do osi strezyny?

Przyjedż jak będziesz we Wro.
Opublikowano

czy w AFN tez bez problemu mozna odkrecic wisko i odsunac w strone chlodnicy i wymienic napinacz bez sciagania przodu ?

Czy bez problemu, to zalezy ile masz szczescia...

U jednych schodzi to calkiem latwo a inni maja z tym bardzo duzy problem.

Napinacz mozna na 100% wymienic bez zdejmowania przodu.

U mnie trwalo to niecale 30 minut.

Pozdrawiam Dana :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232770.15

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.