Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze ktoś miał podobne objawy,Odpalam i samochód nie jedzie tak jak powinien napiszecie zebym podłączył go do kompa z tym ze wystarczy go na chwilę zgasić i juz jast ok.Mam dopiero tak drugi raz za pierwszym wymieniłem n75.Dziś skubaniec tez nie chciał jechac wystarczylo zatrzymac się i na chwilę wyłaczyc zapłon i jest ok.Z tego co znalazłem na forum to n75 ale jest załozony nowy.Ciezko będzie mi to zdjagnozować jak mi tak zacznie jechać musiał bym w danej chwili jechać do mechanika zeby podpiąc VAG-a.A to będzie cięzko tak trafić. :hi:

Opublikowano

jak zrobisz logi to wszystko wyjdzie,

a przynajmniej bład będzie jakiś

Opublikowano

Moze ktoś miał podobne objawy,Odpalam i samochód nie jedzie tak jak powinien napiszecie zebym podłączył go do kompa z tym ze wystarczy go na chwilę zgasić i juz jast ok.Mam dopiero tak drugi raz za pierwszym wymieniłem n75.Dziś skubaniec tez nie chciał jechac wystarczylo zatrzymac się i na chwilę wyłaczyc zapłon i jest ok.Z tego co znalazłem na forum to n75 ale jest załozony nowy.Ciezko będzie mi to zdjagnozować jak mi tak zacznie jechać musiał bym w danej chwili jechać do mechanika zeby podpiąc VAG-a.A to będzie cięzko tak trafić. :hi:

błedy beda zapisane wiec dowiesz sie jak sie podepniesz wiec nie trzeba jechac do mechanika w trakcie usterki

Opublikowano

może przepływomierz nie domaga zrób logi to się okaże

Opublikowano
  • Autor

O to chodzi że za pierwszym razem zadnych błedów nie było,Ale ok zaraz jadę.

Opublikowano

wpada w tryb awaryjny jak cisnienie doładowania jest za duże i wtedy jest zamulony, jak go zgasisz i odpalisz to problem zniknie, ale bedzie sie on powtarzał

masz problem z cisnieniem doładowania turbiny

Opublikowano

Panowie, nie ma co wróżyć z fusów - VAG i logi prawdę nam powiedzą, a przynajmniej nakierują.

Opublikowano

Silnik z jakiegoś powodu przechodzi w tryb awaryjny.

Prawdopodobne przyczyny

- awaria wtrysku sterującego lub połączenia z nim (słaby styk na kostce połączeniowej)

- niedoładowanie (potężna dziura w dolocie)

- przeładowanie (N75 lub nie działające podciśnienia lub sztanga)

Prawdę powie analiza błędów ze sterownika silnika.

Koniec wróżenia z fusów z mojej strony. :decayed:

Opublikowano

Koniec wróżenia z fusów z mojej strony. :decayed:

koniec wrozenia z fusów z kazdej strony ... :evil:

ZAMYKAM !!!

[jak beda logi to zapraszam do działu "Diagnostyka VAG" - chyba ze pojawi sie cos nowego to na prosbe zainteresowanego odblokuje temat]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.