Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Jak włączyć termometr w zegarach.


Pro_Logic

Rekomendowane odpowiedzi

jesli masz climatronika to i musi byc termometr. moze ktos grzebal i nie podlaczyl albo takowy wyja. oryginalnie powinien wlaczyc sie po wlaczeniu zaplonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu moj blad masz pol fisa. a czy wczesniej wyswietlala ci sie temperatura? albo masz wylaczone wiec vagiem trzeba wlaczyc ale najpierw test licznika ewentualnie wykrecic licznik i zobaczyc czy wszystkie wtyczki sa podpiete. nie wiem jak tam jest w pol fisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec auto kupiłem we wtorek i nie wiem czy działało wcześniej. Zegar wyjmowałem wszystkie kostki są podłączone. Vagiem sprawdzałem według tego co w cytacie i mam mały problem bo wyskakuje mi tylko jedna cyfra na kanale 19. A tą cyfrą jest 0. Jeszcze jutro sprawdzę na nie spolszczonym vagu bo gdzieś tam wyczytałem że te spolszczone jakoś źle odczytują kanały tz. nie wszystkie cyfry. No i też zegarek sam mi się nie ustawia nie mam tej antenki na zegarku.

Wchodzisz vagiem w licznik (adres 17), później adaptacja 10, kanał 19:

-> Channel 19 (Misc)

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

xxx?x: Ambient Temperature

0 - no Display, Illumination inactive

1 - Display and Illumination active

xx?xx: Driver Information System (DIS)

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

x?xxx: Board Computer

0 - only Level 2 (long time memory)

1 - Level 1 and 2

?xxxx: Illumination Option

0 - Needle and Scala only active at 'Light on"

1 - Needle already active at 'Ignition on'

2 - Scale already active at 'Ignition on'

3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active

robisz odczyt tego kanału, zapisujesz wartość (tak na wszelki wypadek) i zmieniasz ustawienia - test a później zapisz. .

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________Nowy vag nie pomógł. Macie jakieś inne pomysły? Może na pół fis'ie jakoś inaczej się włącza?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 12:07_________________________________________________Może ktoś się domyśla o jaki moduł chodzi gdzie on się znajduje i w której kostce szukać ten 4 pin

jak ktoś by chciał se to reznąć mając w liczniku modół np automat działa a temp. nie, to wystarczy pociągnąć przewód od tego modułu z 4 pina do 1 pina kostki czerwonej klimatronika. to jest wyjście temp zewnętrznej z klimatronika w wersji przed i po lifcie także.

a to jest cały wątek

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=16683

no i mam pytanie od czego jest ta mala 4 lub 5 pinowa wtyczka czarna w liczniku[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 12:59_________________________________________________Nikt nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...